Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alig 3 napig tartó menstruáció...

Alig 3 napig tartó menstruáció? Mi lehet az ok?

Figyelt kérdés

A ciklus második felében, 12 nappal a vérzés előtt éreztem a PMS tüneteket. A menstruációm 2 nappal hamarabb "jött" meg. Szerdán este minimális barna váladék. Csütörtökön is enyhe vérzés, de szintén inkább barnázás. Pénteken ugyanez, szombat este pedig már semmi jele az egésznek. Az elmúlt ciklusok hosszúak voltak, 5 nap vérzés, +2 nap barnázás.


Miékre utalhat ez a menstruáció? Vagy normálisnak tekinthető?


2021. márc. 28. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Terhességi teszt?
2021. márc. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Baba?
2021. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Védekeztünk óvszerrel.
2021. márc. 28. 11:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Tesztelj!
2021. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valami hormonális probléma vagy vékony volt a méhnyálkahártya, így nem is volt minek nagyon leválnia.
2021. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta ismét "megkezdődött" a vérzés. Reggel nem volt nyoma a wc papíron, sem a betéten vérnek, de most megint van. Élénkebb színű, inkább piros mint barna. Nem értem mi az oka. Tegnap egész nap, szinte pihenés nélkül nagytakarítottam itthon. Lehet a fizikai munka miatt "tűnt" el.
2021. márc. 28. 16:11
 7/7 anonim ***** válasza:

jaj nekem az a normalis, mindig is annyi napot volt meg.

(de maradt már ki, hiaba voltam szűz)

2021. ápr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!