Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Női vagy férfi nőgyógyászhoz...

Női vagy férfi nőgyógyászhoz mentek szívesebben? Csak nekem lenne kellemetlen, ha férfi lenne az orvos?

Figyelt kérdés

2021. márc. 31. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Most én is nőnemű nőgyógyászon gondolkozom, eddig mindkét férfi nőgyógyász valami borzalmasan lekezelő paraszt volt velem. :/ Érdekes, mert általában jó tapasztalataim vannak a férfi orvosokkal.
2021. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Én meg pont a nő nőgyógyászokat nem szeretem, bár nem váltom gyakran, 5 éve ugyanaz az orvosom, férfi, tökre meg vagyok vele elégedve
2021. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekem valahogy ez olyan dolog, hogy női bajt nő érthet meg igazán. Nem is értem miért férfi a nőgyógyászok többsége. Nálunk a városban egyetlen női nőgyógyász van, de hozzá hónapokat kell várni, szóval biztos nem én vagyok az egyetlen, aki így gondolkodik.
2021. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3-as, én nem pont így vagyok vele. Elhiszem, hogy egy férfi is lehet nagyon jó szakember, és érti a dolgát.

De számomra akkor is túl intim ennyire 'kitárulkozni' egy vadidegen férfi előtt, még akkor is ha orvos,és nem olyan szemmel néz rám. Szimplán kellemetlen.

2021. márc. 31. 18:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
30 éve ugyanaz a dr nő.
2021. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tudom hogy furcsán hangzik, amikor orvost kerestem az is költözés miatt volt, ezelőtt szkt jelleggel "futószalagon" voltam, szintén férfiak vizsgáltak (ez egyébként tényleg érdekes, több a férfi nőgyógyász mint a nő), és a legtöbb biza bunkó volt


És komolyan, az első olyan nőgyógyász akinél nem féltem, nem izgultam vizsgálatok előtt.


Bár tény hogy nem volt komolyabb problémám eddig (tehát ilyenről nem beszéltünk mondjuk hogy csíp vagy viszket mint állat), de tényleg megértő, nagyon tapasztalt, olyan emberi vagy hogy mondjam, nem tudom nő nőgyógyász miben lehet más, mi mást tud nyújtani nekem 😃

De nem riadnék vissza nőtől sem, nekem orvos-orvos különbség nincs, munkáját csinálja meg oszt cs. 😃

2021. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
csak férfi nőgyógyászom volt
2021. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak paraszt férfi orvosokkal akadtam össze, legközelebb női orvost keresek.
2021. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De ez miért van, hogy a férfi nőgyógyászok között több a bunkó? Mert sima bőrgyógyász/belgyógyász stb. eddig mindig kedves volt velem.
2021. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Először nőnél voltam, nem igazán voltam vele megelégedve, utána át mentem egy férfihoz, vele nincs baj szóval maradtam nála.
2021. márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!