Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok terhes nő viseli rosszul...

Sok terhes nő viseli rosszul az első heteket?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok. Eddig jól viseltem. Nem hányok, de mostanában a hányingerem egész nap tart és nem akar elmúlni. Irritálnak a szagok, undorodom nagyon sok ételtől és szinte nem akarok enni semmit egész nap. A hagyma, a hal, a zsíros ételek és husok, még a csokoládé is pedig azt nagyon szeretem kiakasztanak. Ma nem tudtam ebédet főzni, nem tudtam elmosogatni olyan udor és hanyinger tört rám hogy csak leültem és sírtam. Amikor a családom haza jött sehol semmi ebéd és egy kisírt szemű én várta őket. Próbálok citromos teázni. Néha megengedek egy kis kólát de csak mértékkel hogy múljon a hányinger. Normális ez vagy túl érzékeny vagyok. Lehet bemesélem magamnak az egészet?

2021. ápr. 1. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

Tök normális, olyan 12-14 hét körül el fog múlni.

Mondjuk nekem pl a hús undor végig kitartott

2021. ápr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
43%
Első gyereknél 3 hónapig rosszul voltam, minden reggel hányinger, sokszor hánytam is, undorodtam a kávétól, és amikor állnom kellett a buszon volt, hogy elájultam. Második gyereknél semmi nem volt, se hányinger, se rosszullét.
2021. ápr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!