Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltort a csipom nem kezeltem...

Eltort a csipom nem kezeltem es rosszul fort ossze a csont es idokozben terhes lettem mit tegyek?

Figyelt kérdés
a parommal ugy gondoltuk jo otlet korcsolyazni eggyet...hat ez eleg hulyeseg volt mivel sajnos elestem azutan nemtudtam felalni mert a csipomben nagyon fajt 1 honapig nemigazan tudtam aludni jarkalni allni ulni sem fekudni szoval minden idomet fajdalommal toltottem..abban az idoben nsokszor voltam orvoshoz...de mindig ugyanazt mondta nincs eltorve paracetamol fajdalomcsilapito megjegyzem egy vernyomas meresbol sikerult levonnia hogy nincs tores...mindegy vegulis neki van doktoria nem nekem..azutan teherbe estem januarban, viszont hiaba fort ossze sajnos nagyon fajj jelenleg 5 honapos vagyok 6 honappal ezelott tortent a baleset...ha lefekszem sajnos nemtudok felalni olyan mint egy kisebb benulas vagy gorcs es ha megmozdulok hirtelen fajdalom koveti ezt valamikor jaras kozben is elofordul de inkabb fekves kozben ha lefekszem akkor sajnos nemtudok mar felkellni segitseg nelkul...sajnos nem igazan bizom ert mar tovabb fogalmam sincs mit tegyek...angliaban vagyok es teljesen folosleges ugysem torodnek vele...egy paracetamol csodakra kepes az angolok szerint...segitseg mit tehetnek? :(

2019. máj. 13. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Basszus én ezt annyira nem értem... Amikor leírtad a paracetamolt már tudtam, hogy Angliában vagy... Csak ott ekkora balf.szok.


És nem tudom mit csinálj kint sajnos. Itthon be kellene menni a traumatológiára és megröntgeneztetni. Ott kint nem tudom.

2019. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy terhesen viszont rontgenezni sem szabad...viszont igy termeszetesen nem is szulhetek...ott halnek meg azon nyomban es tanacstalan vagyok mert mind ez mar 6 honapja es inkabb ugy erzem rosszabb a helyzet minthogy javulna
2019. máj. 13. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Terhesgondozáson mit mondtak?
2019. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ilyen esetben MRI-t lehet csinálni,ha tényleg kell.
2019. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hat sajnos meg sem emlitettem azutan hogy elkuldtek egy vernyomas meressel es egy paracetamollal..
2019. máj. 13. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos azon kívül, hogy addig mész orvosról orvosra amíg valaki nem segít rajtad nem tusz mit tenni. Én is megjártam ezt az itat, ha elfogadtam volnanaz első 7!!! Orvos diagnózisát már nem élnék. A 8. Jött rá mi bajom van....azonnal kórhaz műtét. Nincs mire várnod, ne a szülőszobában nézz szembe a valósággal. Azt mondjuk nem értem, hogy derült ki, hogy eltört és rosszul forrt össze, ha nem keszült, most meg már nem keszülhet röntgen? Nem lehet, hogy más a gond?
2019. máj. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!