Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hogy normálisan...

Mit tegyek hogy normálisan menstruáljak?

Figyelt kérdés
Ez a legnagyobb álmom, jelenleg... Oké szóval még nagyon fiatal vagyok. A menstruációm 3 éve jött meg először. Utána folyamatos kihagyásokkal jött meg, volt hogy egy hónapot kimaradt, egymás után max 2x jött meg pontosan. Tavaly elkezdtem diétázni, viszont olyankor volt amikor megjött júliusban és augusztusban. Azóta semmi híre... Már karácsony óta normálisan eszek, hátha az a baj, de nem hinném, hiszen előtte se jött meg rendesen. Vérképet csináltunk, minden oké volt, a kalciumszintem volt picit alacsony, szóval kalciumot szedek... annyira jó a többi lánynak, nem értem mi a gond velem, ha anyának mondom meg mindig csak ordít... Nincs valami itthoni módszer amivel megoldhatnám? Nem akarok orvoshoz menni, mert félek hogy nagyon sok kivizsgálásom lenne és valami nagyon nagy bajom van...
2021. ápr. 1. 16:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy valami vény nélkül kapható gyógyszer?
2021. ápr. 1. 16:24
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Örülj hogy nincs.
2021. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Túl nagy baj nem lehet, ha már jött ki belőled vér.

menj el.

jobb időben elkapni bármit, könnyebb kezelni

2021. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Normális, hogy összevissza van meg, mivel még gyerek vagy.


Majd beáll, és ne kezdjél el rá semmiféle fogamzásgátló szrt szedni - imádják felírni a nődokik -, mert akkor aztán tényleg az életben nem fogsz normáisan mentruálni.

2021. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz. Lehet semmi komoly, de jobb tudni. Azért ez elég nagy kihagyás.
2021. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!