Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lactinelle hüvelykapszula...

Lactinelle hüvelykapszula mennyi idő alatt szívódik fel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kerestem neten, de sehol sem találtam infót, hogy mennyi idő alatt szívódik fel teljesen. Mennyivel másabb, mint egy hüvelykúp? Ennek is ajánlott egy teljes éjszaka?

2021. ápr. 5. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
gyanítom, a betegtájékoztatóban le van írva. általában javasolják az éjszakai használatot, hogy minél tovább hathasson
2021. ápr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
1.én is ilyet szedek de ezt pont sehol nem írta konkrétan.
2021. ápr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én egy általam használt hüvelykúpnál/kapszulánál sem olvastam, mennyi idő alatt szívódik fel. a válaszomat az éjszakai kérdésre írtam előzőleg is.


3. Hogyan kell alkalmazni a Lactinelle kemény hüvelykapszulát?


Ezt a gyógyszert mindig pontosan a betegtájékoztatóban leírtaknak, vagy az Ön kezelőorvosa vagy gyógyszerésze által elmondottaknak megfelelően alkalmazza. Amennyiben nem biztos az adagolást illetően, kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét.


A készítmény ajánlott adagja:


Felnőtteknél és 12 évesnél idősebb gyermekeknél és serdülőknél


Kezelés:


Esténként, lefekvés előtt helyezzen az ujja segítségével egy hüvelykapszulát a hüvelybe, 6 8 napon át.


Megelőzés:


Közvetlenül a menstruációs ciklus végét követően:


Esténként, lefekvés előtt helyezzen az ujja segítségével egy hüvelykapszulát mélyen a hüvelybe, 4 6 napon át.


Antibiotikumos kezelést követően:


Esténként lefekvés előtt helyezzen az ujja segítségével egy hüvelykapszulát mélyen a hüvelybe, 6 8 napon át.


A kapszula hüvelybe való felhelyezése előtt alaposan mosson kezet.


A kapszulát egy ujjal, a lehető legmélyebbre kell a hüvelybe felhelyezni.


Amennyiben a tünetek rosszabbodnak, véres váladékozást tapasztal, illetve a kellemetlen tünetek 8 nap elteltével sem enyhülnek, keresse fel kezelőorvosát.

2021. ápr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen igen az éjszakai használat az számomra is egyértelmű volt. Csak azért kérdeztem, mert múltkor is felkeltem az éjszaka közepén arra, hogy pisilnem kell, kb 3 órával a felhelyezés után, és nem tudtam eldönteni, hogy kimehetek-e már vagy még nem.
2021. ápr. 6. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!