Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan 3 hónapja nem jött meg...

Lassan 3 hónapja nem jött meg a menstruációm. Ideje már orvoshoz menni? 18/l

Figyelt kérdés

Már egy ideje mondom anyának hogy szerintem elkéne menni, mert ennyi ideig soha nem maradt még ki, pedig nagyon rendszertelen a menstruációm (mindig késik vagy kimarad egy hónapot). De szerinte várjunk még, hátha megjön, hogy ne tegyem ki magam feleslegesen a nőgyógyász áltáli vizsgálat fájdalmainak. Szerintetek mit tegyek, várjak még az orvossal? Normális ha ennyi időre kimarad? (Nem vagyok terhes.)

Az az igazság hogy nagyon félek, hogy van valami probléma, és hogy majd esetleg nem lehet gyerekem a jövőben :(



2021. ápr. 9. 22:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kb hétre sem tudod?
2021. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem :/ Soha nem tartottam számon, mert felesleges, annyira rendszertelen
2021. ápr. 13. 21:10
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor megmondod, hogy januárban jobbat nem tudsz 😅 de még ha rendszertelen is érdemes felírni mikor jön még, néha szükség van rá.
2021. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2021. ápr. 13. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!