Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Pfeizer után tapasztalt még...

A Pfeizer után tapasztalt még valaki vérzészavart? Tegnap kaptam az oltást, ma görcsöltem, és már vérezgetek is. (A 10. napon vagyok, szóval még azt sem mondhatom, hogy hamarabb jött meg.) Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 16:34
 1/5 A kérdező kommentje:
*PFIZER, elnézést az elütésért.
2021. ápr. 12. 16:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én két hete kaptam, de nem véreztem, időre "jött meg". Azért tettem idézőjelbe, mert én foggátlót szedek. Szerintem kérdezd meg az orvost, aki oltott, vagy a nődokid/házi orvost esetleg.

Hány éves vagy megkérdezhetem?

2021. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is Pfizert kaptam szombaton, kb felidőnél tartok, eddig semmi.

A Szputnyikról olvastam itt, hogy bekavarhat a hormonokba.

Kicsit furcsa összefüggésnek tartom.

2021. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok. Facebook-csoportokban olvastam az előbb, hogy van akinek több éves vérzéselmaradás után újra megjött, másoknak extrém erős volt stb.

45 vagyok, tudom, ez lehet már a hormonok játéka is ilyenkor... De eddig nem volt semmi előjele, és érdekesnek tartom, hogy pont most.

2021. ápr. 12. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg érdekes.

Arról már hallottam, hogy a covid bekavarhat a ciklusba. Ezek szerint az oltás is.

Hát, kíváncsi leszek.

2021. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!