Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Általában hány éves korban...

Általában hány éves korban fejeződik be a mell növekedése?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Kb 14-15 éves korom óta B kosaras melltartót hordtam. Valamikor februárban észrevettem, hogy mintha nagyobbak lennének a melleim, mint szoktak. Mindenesetre betudtam annak, hogy biztos meg fog jönni. De egész februárban nem menstruáltam (igaz, január végén igen), aztán márciusban 2* is megjött, egyszer 4.-én, aztán 28-án is. Azóta is így maradtak, sőt, mintha az utóbbi 1-2 hét során kerekebbek, teltebbek, nehezebbek lennének.

Párszor néztem a neten ilyen fejlődési ábrákat, lehet én most fejlődöm ki teljesen? Azért furcsállom ezt, mert 8 évesen kezdtem kamaszodni (folyás, mellnövés kezdete), 11 éves korom óta menstruálok, szóval nem éreztem magam soha későn érőnek.

Terhes nem lehetek, sosem feküdtem le senkivel, illetve hízni sem híztam mostanában.

Szerintetek ennyi idősen baj, ha nő még a mell? Mekkorát tud növekedni?



2021. ápr. 12. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Küldj képet, csak úgy tudunk segíteni, így látatlanba nem
2021. ápr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Olyan 20-22 éves koromig NŐHET. De egyáltalán nem biztos, hogy fog.
2021. ápr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy nagy átlagban 17 évesen már ki fejlődik.
2021. ápr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Barátnőmnek is 20-21 éves korában nőtt majdnem egy betűnyit, szóval van ilyen.
2021. ápr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

#1 egy perverz állat, nehogy küldj neki bármit is...

Amúgy igen, nőhet még "csak úgy" is, olyan 22 éves korodig. :)

2021. ápr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
1# álmodj kisfiú :D
2021. ápr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
1# Én elküldtem neked. Igaz 230kg vagyok és férfi, de olyan mint egy nőnek. Nézd már meg legyszives.
2021. ápr. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jézusom, bocsánat #5, véletlen lepontoztalak, pedig igen, szerintem is hasznos volt a válasz, de kb reggel 9-mostanáig nonstop tanultam és amint megláttam, a reakcióm a "nem, dehogy küldök" volt, aztán így rámentem a pirosra, hogy "nem".

Köszi neked is, meg a többieknek is, kivéve #1-et.😑 Ha melleket szeretnél nézni, keress a neten magadtól!

2021. ápr. 13. 01:17
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, előfordul :)
2021. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!