Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van amivel rá tudnék segíteni...

Van amivel rá tudnék segíteni hogy nőljön a mellem?

Figyelt kérdés
16 vagyok, de borzalmasan deszka.. Már mindennap csesztetnek az osztálytársaim miatta de szeretném h nekem is legyen valamennyi mellem.. Valamit tudok tenni ez ügyben?

2021. jan. 14. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Azert piszkalnak mert dagadtak te meg vekony vagy...


Nem a mell a lenyeg..

2021. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
nem a mell nagysaga a lenyeg, legyen jo husos puncid az a tuti! borotvald es minden fiut meg fogsz kapni
2021. jan. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Hahahahah igaza van 😂😊😂😊
2021. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Egyetlen dologgal lehet rásegíteni, szilikonnal. Azt meg nem ajánlanám nyugodt szívvel senkinek, a te korodban meg aztán semmiképpen nem is szabad ilyenben gondolkodni. Meg a szilikonmell is annak áll igazán jól akinek alapból is méretes melle volt. Volt ilyenhez szerencsém,farokkeményítő látvány. A legjobb lenne elfogadnod magadat úgy ahogy vagy és találnod egy olyan párt aki önmagadért képes szeretni.Ha ez nem sikerül és komoly önértékelési problémákat, kisebbrendűségi érzést okoz akkor később esetleg el lehet gondolkodni a műtéten. De ez sok pénzbe kerül,az eredmény nem biztos hogy olyan lenne amilyet szeretnél és a lelki problémáidat sem biztos hogy megoldaná.Nem minden férfi nagy mell mániás szóval igazából nem kellene ezen aggódnod de tudom hogy annak akit ez zavar ezt úgyis hiába mondom.
2021. jan. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Mèg fejlôdèsben vagy, de a torna nem árt. Ha hizni fogsz, akkor automatikusan a melleid is nagyonbak lesznek. Ugyhoy azon legyèl, hogy elegendô tápanyagot vegyèl magadhoz. Esetleg szedhetnèl B12 vitamint, ami megnöveli az ètvágyadat, igy tudsz majd pár kilót hizni tôle. Minden jót!
2021. jan. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hízni tényleg nem ártana, szerintem nekem is azért nem nőttek meg a melleim, mert nagyon sovány voltam. Nem tudom, vígasztal-e, hogy 35 éves koromban, amikor szültem, megnőttek a szoptatástól (nem a terhességtől, hanem amikor beindult a tejem) és azóta nőies melleim vannak. Kicsik, de szépek. És már évek óta nem szoptatok. Persze az első hónapokhoz képest már kisebbek, de már nem két pattanás, én elégedett vagyok.
2021. jan. 15. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Fejlődésben vagy még, úgyhogy nőhet. Egyébként meg ne foglalkozz mások véleményével, nagyon sokan szeretik a pici ciciket.
2021. jan. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!