Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonmentes spirállal kapcsol...

Hormonmentes spirállal kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Ezt a megoldást szeretném, hormonos készítmény ellenjavallt, a gumitól varakózunk mint a kutyák szóval valószínű allergia.

Milyen árban van , akinek bevált / nem vàlt írjon?


2021. ápr. 17. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

8-15 ezer forint között. Valakinek beválik, valakinek nem.

Miért ellenjavallt a hormonos? A hormonos spirál a csak progeszteron van, ösztrogén nincs, tehát az is használatja, akinek trombózis hajlama van. Alig van ellenjavallata (szinte csak a hormonérzékeny daganatok...)

A hormonos sokkal jobb. Megbízhatóbb, nem növeli a kismedencei gyulladás kockázatát, mint a sima és a menzesz is kevesebb mellette.

2021. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hormonok dolgok nem váltak be már próbáltam, rengeteg mellékhatást okozott , 3 fajtát is próbáltam és az orvos is mondta ennyi gond után,hogynem javasolja. 2 fajta tabletta volt és a Nuvaring
2021. ápr. 17. 12:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a nuvaring nekem is katasztrófa volt. a hormonmentes spiráltól és úgy tudom megnő a méhen kívüli terhesség esélye
2021. ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mellékhatás mindennél lehet, de az is jobb mint rizikózni naptár módszer és megszakítással. Valamit választani kell.
2021. ápr. 17. 12:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem ugyanaz a kettő. A tabletta és a nuvaring kombinált, van benne gesztagen meg ösztrogén is, a spirálban meg csak gesztagen. És helyileg hat, alig szívódik fel a keringésbe. De a te dolgod.
2021. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Borzasztó tuneteim voltam, hónapokig pocsékul voltam így hormonost soha többé!

De köszi

2021. ápr. 17. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt hormonos spirálom és szörnyű volt. Van akinek bejön, de meglepően sok mindenkinek nem. Egyértelműen a hormontartalma kavart be. (Petefészek ciszta, mellfájdalom, candida, cikluszavar, semmiből előtörő elviselhetetlen görcs)

Simát nem próbáltam, de ha valaki kérdezné most már sokkal inkább azt javasolnám. Pedig én is elhittem, hogy a hormonos mennyivel szuperebb. Annyi jót olvastam róla, de mégsem az.

2021. ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A hormonmentesről annyit tudok, hogy a vérzést erősíti általában.
2021. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!