Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudok kigyógyulni a...

Nem tudok kigyógyulni a hüvelygombából?

Figyelt kérdés

Régóta küzdök vele és csak mostanában szántam rá magam a kezelésre.

2 orvosnál voltam de nem tapasztaltam javulást pedig más féle gyógyszereket kaptam de semmi hatás.

-Büdös krémszerű folyás.

-Erősen viszkető bőrfelület

-Egyik oldalon mintha hámlana a bőr (kis fehér hártya szerű darabkák)

Tanácstalan vagyok.

Nem élek nemi életet, sosem volt szexuális élményem azt mégis ezzel küzdök ami miatt kevés önbizalmam is van, mert baromi kellemetlen amikor néha érzem, hogy mintha bepisiltem volna de csak a folyás az...

Betét nélkül meg képtelen vagyok elmenni bárhova.

Az igaz, hogy minden nőnek van valamennyi folyása de ez konkrétan büdös, kellemetlen, viszketés is van jelen meg orvos által megvizsgált hüvely gomba, heveny gyulladás.

Mit tehetnék még ennek megszüntetése érdekében?

Pamut bugyit hordok(bár tök mindegy mert úgyis betét van rajtam), próbálok nem leülni hideg területre, publikus wc-re nem ülök le, intim tusfürdőt használok mert nélküle piszkosnak érzem magam.

Örökké velem fog ez lenni vagy ezt a folyást meglehet esetleg végleg szüntetni, hogy ne legyen semennyi folyás?

24l



2021. ápr. 20. 06:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
10%
Húha
2021. ápr. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
1.Mi ezen húha?...
2021. ápr. 20. 06:38
 3/25 anonim ***** válasza:
8%
Nagy betegség
2021. ápr. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
3.Örülök, hogy te nem kínlódsz ezzel...
2021. ápr. 20. 06:41
 5/25 anonim ***** válasza:
26%
Langyos kamillásvízzel mosakodjál!
2021. ápr. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

Van ilyen teszt a patikában lehet venni,hogy bakteriális vagy gombás a fertőzés. Aztán ha kiderült akkor tudsz rá venni a patikában terméket. A canesten cuccai nekem mindig elmúlasztották.

Aztán vegyél grapefruitmag olajat. Én használtam párszor és nem jött vissza.

2021. ápr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Ez igenis nagyon kellemetlen, az első válaszolónak valószínűleg nem volt még ilyen problémája (ha nő egyáltalán). Nekem van még valami, ami bevállt. Pár csepp hígítatlan teafaolajat szétkentem a hüvelyemben. Magas baktérium és gombaölő hatása van. Egy ideig picit csíp de nem vészes. Használd nyugodtan, de ne túl sokat, mert erős.
2021. ápr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
WD-40 megoldja!
2021. ápr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos ezzel a problémával kínlódtam én is, havi szinten előjött a gomba, már szinte úgy, mint a menstruáció. Akkor sztk-s nőgyógyászhoz jártam, semmit nem tudott velem kezdeni. Majd később átmentem magán dokihoz, érdekes mód, ő egyből észrevette, hogy méhszájsebem van, ami a gomba folyamatos visszatérését eredményezi. Fagyasztással kezelt a nődoki, azóta lekopogom hírből se ismerem a hüvelygombát. Helyedben felkeresnék egy harmadik orvost is, mert ez így nem állapot. Minden jót kívánok kérdező, és kitartást! Tudom milyen sz@r ez. :(

2021. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
31%
Jobban vagy?
2021. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!