Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudok kigyógyulni a...

Nem tudok kigyógyulni a hüvelygombából?

Figyelt kérdés

Régóta küzdök vele és csak mostanában szántam rá magam a kezelésre.

2 orvosnál voltam de nem tapasztaltam javulást pedig más féle gyógyszereket kaptam de semmi hatás.

-Büdös krémszerű folyás.

-Erősen viszkető bőrfelület

-Egyik oldalon mintha hámlana a bőr (kis fehér hártya szerű darabkák)

Tanácstalan vagyok.

Nem élek nemi életet, sosem volt szexuális élményem azt mégis ezzel küzdök ami miatt kevés önbizalmam is van, mert baromi kellemetlen amikor néha érzem, hogy mintha bepisiltem volna de csak a folyás az...

Betét nélkül meg képtelen vagyok elmenni bárhova.

Az igaz, hogy minden nőnek van valamennyi folyása de ez konkrétan büdös, kellemetlen, viszketés is van jelen meg orvos által megvizsgált hüvely gomba, heveny gyulladás.

Mit tehetnék még ennek megszüntetése érdekében?

Pamut bugyit hordok(bár tök mindegy mert úgyis betét van rajtam), próbálok nem leülni hideg területre, publikus wc-re nem ülök le, intim tusfürdőt használok mert nélküle piszkosnak érzem magam.

Örökké velem fog ez lenni vagy ezt a folyást meglehet esetleg végleg szüntetni, hogy ne legyen semennyi folyás?

24l



2021. ápr. 20. 06:04
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
19.Én sem.
2021. ápr. 22. 15:09
 22/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Tenyésztést csináltak? Menj el egy normális orvoshoz, aki hüvelykenetből kitenyészti a pontos kórokozót. Dr. Újházy Andrást ajánlom, engem ő hozott ki a hónapokig tartó kellemetlen problémából, 20 ezer Ft a vizsgálat. Emellett ajánlom a Ginepp nevű cseppet, ami helyrehozza a hüvelyflórát.

2021. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Jól vagy már?
2021. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ezzel a problémával küzdök 3 éve, bár én férfi vagyok. Folyamatosan gombás és bakteriális fertőzésem van intim tájékon, ami a kezelésre nem reagál, vagy csak rövid ideig. Annyit sikerült kideríteni, hogy inzulinrezisztenciám van, amely valószínűleg nagymértékben hozzájárul ahhoz, hogy nem tudok ebből kigyógyulni. Kérdező, érdemes lenne elmenned egy cukorterhelésre, mert sok esetben előfordul, hogy ezeknek a hátterében cukorbetegség vagy inzulinrezisztencia áll, mivel ha cukor kerül a vizeletbe az táptalajt biztosít a különböző baktériumoknak ill. gombának. Annak aki szerint ez nem akkora probléma üzenném, hogy rohadtul sokat lehet kínlódni ezzel, nekem 3 éve folyamatosan megkeseríti a mindennapjaimat, és már nagyon elegem van abból, hogy százezreket hagytam ott különféle orvosoknál, mégsem történt szinte semmiféle előrelépés. Akinek nincs ilyen problémája az inkább örüljön neki, mert egy ilyen szarság k*rvára megtudja keseríteni az életedet...
2021. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Kigyógyútámá te ???
2021. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!