Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az orvos leszidott, hogy...

Az orvos leszidott, hogy gombás vagyok de a tenyésztés negatívan jött vissza?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlen volt, már egy éve történt de azóta se mertem visszamenni. A doktorúr belémnyomta a vizsgálóját és amikor kivette a rajta levő anyagot igy elém tolta, hogy ,,ez gomba ezt fel kéne tudni ismerni"


Felfázásos gyakori tünetek miatt mentem.

A tenyésztés viszont negatívan jött vissza, utána egy másik laborból szintén.

21/L


2021. ápr. 21. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

És most mi a kérdés? Mert az gyakorlatilag nincs a kérdésben:D

Vagy csak ki akartad adni a dolgot? Igen, az orvos paraszt volt, az ilyet nem kellene beteg közelébe engedni.

2021. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, a kérdést én sem találtam meg, amire válaszolni kellene...

Viszont az orvos egy rettentő nagy tuskó, ezzel nagyon megalázott. Ráadásul tévedett is, de "letámadott". Az pedig általában nem a páciens hibája, ha valahol sikerül összeszednie gombát, ezt szerintem minden egyes nőnek akaratán kívül sikerül összeszednie.

2021. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a kérdés, hogy mi is azt gondoljuk-e, hogy az orvos egy bunkó paraszt, akkor igen, mi is ezt gondoljuk. Nem mintha ezen bármit is lehetne változtatni.
2021. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy akkor mi lehet a baj, ha gombának nez ki annyira hogy eszre kene vegyem laikuskent, mégsem az
2021. ápr. 21. 22:10
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért mi nem vagyunk orvosok, pláne így láttatlanban...😀

Keress másik nődokit szerintem, ha van valamilyen panaszod.


Most írok valamit, amit egyszer mondott nekem a nődokim, de ezt ne vedd biztosra, mert nekem ő mondta az én helyzetemre, én meg nem doktoráltam le és meg is hagyom ezt a pozíciót másnak.

Egyszer volt hüvelyi folyásom, aminek pici szaga is volt, bár azt nem mondtam volna kellemetlennek vagy büdösnek. Elmentem orvoshoz, aki megvizsgált és azt mondta, hogy a folyás egy normális dolog, minden nőnek van! A bukkanó, ha van színe, szaga, stb. Még az állaga, mennyisége is múlhat azon, hogy épp hol tartasz a ciklusodban. Hogyha a színében van elváltozás, a szagában vagy darabos, az utalhat fertőzésre. Ha van folyásod, az magában nem. És azt mondta még a dokim, hogy a ciklustól függ, lehet épp "vízszerűbb", épp "nyálkásabb" (ő nem ezeket a szavakat használni, csak mint írtam, én doktoráltam le), a gond akkor van, ha jellegzetesen másabb az állaga. Lehet épp folyásod volt és a doki rögtön gombának nézte. Előtte tisztálkodtál, nem voltál megizzadva esetleg?

2021. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod, felfázásos tüneteid is vannak. Azt azért jó lenne kivizsgálni valami normális dokival. Nem lehet, hogy van valami más fertőzésed? Pl. ureaplasma
2021. ápr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó orvos, aki ráadásul szakmailag sincs a toppon. Az ilyet, ha lehetséges kerülöm a jövőben
2021. ápr. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok (meg én írtam az 5-ös hozzászólást is). Eszembe jutott még valami, a patikában lehet vásárolni egy terméket, Canestest a neve, erről jókat hallottam. A használati útmutató benne van, és ennek az a lényege, hogy kimutatja van-e gombás vagy bakteriális fertőzésed. Ez persze nem zárja ki az orvos meglátogatását!

Csak addig is, míg nem jutsz el orvoshoz, meg tudsz bizonyosodni, hogy mi a helyzet.

2021. ápr. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha jól tudom a canestest lényegében csak a ph-t méri. Ami baktérium esetében megváltozik, gomba esetében nem. Szóval szerintem nem sokmindenre jó az a teszt, (sima ph papír is helyettesíti) foleg ha a gombát akarnád kiszurni vele.
2021. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat kiveve annak aki leírta a nyilvanvalot hogy nem orvos. Azert egy névtelen fórumon kerdezem mert erdekel hogy mas jart e igy es esetleg lett e megoldas
2021. ápr. 22. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!