Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az orvos leszidott, hogy...

Az orvos leszidott, hogy gombás vagyok de a tenyésztés negatívan jött vissza?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlen volt, már egy éve történt de azóta se mertem visszamenni. A doktorúr belémnyomta a vizsgálóját és amikor kivette a rajta levő anyagot igy elém tolta, hogy ,,ez gomba ezt fel kéne tudni ismerni"


Felfázásos gyakori tünetek miatt mentem.

A tenyésztés viszont negatívan jött vissza, utána egy másik laborból szintén.

21/L


2021. ápr. 21. 21:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hónapok óta szenvedek gombával és soha sem csinálnak tenyésztést, semmit! Érthetetlen... Ellenben kedvesek voltak, több helyen is. Most elkeseredésemben lehet, hogy választanám a bunkó dokit aki ki is vizsgál. :( Miért nincs sehol (vagy hol van?) egy olyan orvos, aki alapos is és normális a modora? :((


Egy dolgot el tudok még képzelni: lehet, hogy valóban gomba, de nem sikerült kitenyészteni. Tehát hibás negatív a leleted. De figyelj: amíg nincs panaszod, szerintem nem gond. Az egészséges szervezetben spontán is helyreáll a rend. Viszont ha nem, azt elég egyértelmű tünetekkel észre fogod venni. (Viszketés, fájdalom)

Ha arra vagy kivancsi, te, hogy tudod megállapítani, az-e: a gombás folyas nem lesz feltétlenül több, vagy büdös, ellenben az nagyon jellemző rá, hogy fehér darabok jelennek meg benne. (Fürdéskor meg tudod vizsgalni, hogy tapasztalsz-e ilyet)

2021. ápr. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jól értem? Tenyészted a gombát magadon?
2021. ápr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
21%
Nem jól érted. A levett mintából, laborban tenyésztik ki.
2021. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ja, túl gyorsan futottam át a szöveget... akkor az orvos kicsit... a modora...
2021. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!