Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is felborította a...

Másnak is felborította a menstruációs ciklust a Covid vakcina? 30/N

Figyelt kérdés

Én a Pfizert kaptam - egyelőre csak az elsőt - és napokkal előbb jött meg, tovább is tartott, illetve nagyon fájdalmas volt, a fájdalomcsillapítóktól se múlt el, csak némiképp enyhült (ez nálam nem jellemző). Most pedig ovulációs vérzésem van, ami szintén nem volt jellemző rám már jó ideje.

Egyáltalán nem vagyok oltásellenes, nagyon örülök, hogy megkaptam az oltást, csak érdekelne, hogy ez lehet-e ettől, mert valahol azt olvastam, hogy igen.

Ti tapasztaltok hasonlókat?



2021. ápr. 29. 15:57
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2021. ápr. 30. 14:37
 12/32 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Astra zenecatol 3 nappal korábban jött meg pont aznap amikor oltottak.
2021. ápr. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
72%
Az olvasottak után én is erre számítottam, de napra pontosan jött meg nekem és a lányomnak is. Másban sem tért el a megszokottól.
2021. máj. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Cubina ***** válasza:
46%

A barátnőmnek tavaly november elején leállt és teljesen elsorvadt mindkét petefészke, az orvos megállapította, hogy ez a klimax és már ne is számítson menstruációra. A méhnyálkahártya szinte észrevehetetlen vastagságú volt. A vérzés elmaradásával azonnal tapasztalta magán a menopauza összes tünetét (napi kb. 40 hőhullám, amiktől úgy leverte a víz, hogy ruhát kellett váltania, alvászavar, hangulatingadozások, stb.) majdnem 6 hónapig.



Március 4-én megkapta az első oltást (Pfizer), még aznap felszökött a láza 39 fokra (két napig volt lázas), izomfájdalmai voltak, sokat feküdt.


Másnaptól fogva megszűntek a klimaxos tünetei. Semmi hőhullám, semmi alvászavar, semmi hangulatingadozás.


Az első oltástól számított 12 nap múlva elkezdett menstruálni. 4 napig nagyon erősen vérzett, és erős görcsökkel akkora véralvadékok távoztak, mint eddig soha.



Azóta újra menstruált, az előzőhöz hasonló tünetekkel.



Nemsokára megy a nőgyógyászhoz hogy megnézesse, hogyan tudtak 6 hónap után beindulni ilyen durván azok a teljesen elsorvadt petefészkek. Az oltás mellékhatásai között mostanában már ez is szerepel, mert egyre több nőnek borul fel teljesen a hormonháztartása az oltás után.



Azért ez elég ijesztő, hogy így belemászik a szervezetbe egy vakcina, aminek csak a vírust kéne támadnia. Azért ez egy ez elég komoly mellékhatásnak számít. Így nagy veszélyben vannak a várandós anyukák és probléma lesz a babát tervező leendő anyukáknál is.

2021. máj. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
59%
14 nem feltétlen. Ugyanis venne vagyok egy kelyhes csoportban és ott írtak a nők meg jóval a vakcinák előtt hogy a covid ugyanezt okozta náluk. Bő vérzés, nagy alvadekok, hónapokra felborult ciklus. Szoval ez megint lehet olyasmi, mint a verrogos esetek. A szervezeted magára a vírusra reagál így, nem a vakcina mellékhatása.
2021. máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Cubina ***** válasza:
41%

De a barátném már volt covidos és semmilyen vérzési problémája nem volt, viszont az oltás után pár nappal feléledt a a teljesen sorvadt fészke. Mondhat bárki-bármit, ez nem normális és veszélyt jelent a várandós anyukákra (is).


Sajnos ez oltás mélyebbre ássa magát, mint amit nekünk bemeséltek, ebből is látszik. Mit kotorászik a hormonháztartásban egy a kizárólag covid-ra élezett fegyver? Teljesen abszurd és veszélyes. Bépül a méhlepénybe és ki tudja mit tesz a babával a későbbiekben. Meg is ölheti, mert nem ismeri a szervezete.


Vörös vészjelző ez számomra, menekülni kell tőle, nem pedig utána szaladni.

2021. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
43%
Hu 16 szerintem en ezt most hagytam abba 🙄 szép napot.
2021. máj. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a covid borította meg nagyon, fél éve estem át rajta, azóta sem állt vissza normálisan. Kíváncsi leszek, mit okoz majd ehhez képest az oltás.
2021. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
83%
Tegnap kaptam meg a pfizert, épp elmúlt a mensim, ma reggelre megjött újra...
2021. máj. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 scamdemic ***** válasza:
59%
7-es, szerintem ezek Hundub-ról lementett hozzászólások.
2021. máj. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!