Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is felborította a...

Másnak is felborította a menstruációs ciklust a Covid vakcina? 30/N

Figyelt kérdés

Én a Pfizert kaptam - egyelőre csak az elsőt - és napokkal előbb jött meg, tovább is tartott, illetve nagyon fájdalmas volt, a fájdalomcsillapítóktól se múlt el, csak némiképp enyhült (ez nálam nem jellemző). Most pedig ovulációs vérzésem van, ami szintén nem volt jellemző rám már jó ideje.

Egyáltalán nem vagyok oltásellenes, nagyon örülök, hogy megkaptam az oltást, csak érdekelne, hogy ez lehet-e ettől, mert valahol azt olvastam, hogy igen.

Ti tapasztaltok hasonlókat?



2021. ápr. 29. 15:57
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is késik, hónap elején kaptam a másodikat és már napok óta "mindjárt megjön".

Egyelőre 4-5 napot késett.

Terhes nem vagyok, ez most fix. :)

2021. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 Pfizert kaptam. 26-28 nap között szokott jönni. Első után 25 napra jött (az előző havihoz képest és tudom, nem nagy különbség). Második után rendesen jött 26-27-28 napokra. Dec. elején kaptam a harmadikat. 1-én volt meg utoljára, inkább megvártam, amíg elmúlik, úgy kértem az oltást.


Egyelőre "várom" a decemberit, reméljük nem sokat csúszik. Mondjuk egyszer tizenéves koromban kimaradt (33 vagyok most). Anyukámnak meg többször (régen persze, már túl van a menopauzán).

2021. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!