Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intimkehelytől alhasi fájdalom...

Intimkehelytől alhasi fájdalom? Nem jó a méret/típus, vagy nem tettem elég magasra?

Figyelt kérdés

Szülés után vagyok közel 9 hónappal. Azóta a második ciklusom megy, de már az elsőnél is próbáltam a kelyhet. T.O.C. M-est vettem a DM-ben. A felhelyezés nem bajos, de nem tudom, hogy eléggé fenn van-e, én úgy érzem, feljebb nem tudom tolni... a szára elég közel van a hüvelybemenethez. A gondom az, hogy felhelyezés után elég kényelmetlen alhasi nyomásom keletkezik, van, hogy leüléskor, felálláskor is fáj. Először azt hittem, a vákuum miatt, de elbizonytalanodtam... túlságosan lenn van, feljebb kéne nyomni, és akkor nem érezném? Vagy van esetleg puhább fajta, amit érdemes lenne kipróbálni? Vagy ebből az S méretűt?

Nagyon szívesen használnám hosszútávon, és írták azt is, hogy a görcsök is megszűnnek tőle, na nekem pont ettől van...



2021. ápr. 29. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahogy vannak különböző méretűek, ugyanúgy különböző keménységűek is. Ezt a konkrét kelyhet nem ismerem, szóval nem tudom, hogy van-e puhább. És ilyen problémám nekem nincs, szóval sajnos azt sem tudom megmondani, hogy a keménység okozza-e. De vannak táblázatok néhány márka honlapján, hogy melyik méret melyik keménységgel kinek való.
2021. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, meg is néztem őket, tényleg elég nagy a választék.

Most megpróbáltam magasabbra felrakni, és így nem is nyom. Valószínű nem hajtogattam elég jól össze eddig, és ezért nem tudtam jobban betenni, úgy meg nyomott.

Kipróbálom, hátha így akkor beválik. ha nem, nézek puhább típust.

2021. ápr. 29. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!