Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éjszakára miért nem ajánlott...

Éjszakára miért nem ajánlott a tampon?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert nem egészséges ha egész éjszaka benned van a véres tampon...
2010. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Én nagy tamponos vagyok, de éjjelre bármennyire is utálom csak betét. Az elején olyan érzésem volt mintha pelenkába aludtam volna de meglehet szokni és már kényelmes és éjjelre jobb.
2010. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Liz* ***** válasza:
100%
Azért, mert a tampont az előírások szerint kell cserélni v ahogy te szoktad pl.2-3 óránként, és te 7-8 órát alszol... felgyülemlenek benne a baktériumok. :S
2010. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

és 3 éjszaka se egészséges?

csak mert megyek gólyatáborba és nagyon erős a vérzésem és ha betétet rakok be,reggelre mindig egy kisebb vértó van a betéten és az egész nemiveszervem meg a fenekem is véres és nem akarok reggel tusolni mert ígyis koránkelés lesz meg kevés alvás.

2010. aug. 23. 22:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hátha akkor azt javaslom, állítsd be telód és kelj fel 3óránként cserélni, vagy ha keveset alszotok 1x legalább.
2010. aug. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholt ne igyál mert tágítja az ereket és vérzékenyebb leszel. srác vagyok így nem tudom mi lenne neked az arany közép út.
2010. aug. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használj tampontazokon a napokon. Azért ez nem Szentírás, hogy nem lehet éjjelre tampont használni.Nem a legegészségesebb, de néha, ha a szintuáció úgy kívánja lehet. Ilyen esetekben -ha másnál alszom, valami rendezvény van, nem lehet elég higénikusan betétet cserélni- én is mindig tampont használok éjjel.
2010. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Liz* ***** válasza:
Gólyatábor esetén tényleg jobb lenne, és akkor én is azt javaslom, hogy 3 max. 4óránként kelj fel cserélni! (tampon+e.ü betét így nem lehet baj!) :)
2010. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem vmi 5-6 órát lehet benn max a tampon?
2010. aug. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

De igen, ha elolvasnátok a használati utasítást csak egyszer is, látnátok, hogy 5-6 óránként ajánlott cserélni a tampont. Ha 3 óránként kell, azt jelenti, hogy nem jó méretet használtok. (Persze ártani nem árt, de a 6 óra is tökéletes.)

Kérdező, nyugodtan használj éjszakára is, semmi bajod nem lesz. Ha éjszaka felébredsz, kicseréled, ha nem, akkor akár 7 órát is maradhat. De táborban úgysem alszol 7 órát folyamatosan, szerintem még ötöt sem.

2010. aug. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!