Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Változókori tünetekkel élő...

Mhavas kérdése:

Változókori tünetekkel élő hölgyek! Tapasztalt-e valaki olyat,hogy a változókori hormonváltozásokkal egyszer csak depresszió tüneteit produkálták minden jelentősebb munkahelyi vagy magánéleti probléma nélkül is? Mi volt a megoldás esetetekben?

Figyelt kérdés

2021. máj. 19. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos én igen, erősen ingadozott a hangulatom és ok nélkül sírtam hetente legalább kétszer. Ehhez társult egy állandó fejfájás, igazából erre kaptam antidepresszánst, ami 3-4 hónap alatt rendbe tett.
2021. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak antidepit szedtél?

Múlt hónapban voltam pszichiáternél, mert nem gondoltam, hogy a klimax okozza, de rosszabbul voltam a felírt antidepresszánstól, mint előtte bármikor és azt mondta hagyjuk abba, mást kell majd próbálni. Azóta nem mentem vissza, mert nem szeretnék még egyszer egy olyan hetet. Jövő héten tudok menni változókori ambulanciára, bízom benne ott néznek valami hormont, vagy valami okosat tudnak mondani.

2021. máj. 20. 12:57
 3/3 anonim válasza:
Kb. 3 éve volt egy mélyrepülésem. Semmilyen külső körülmény nem indokolta azt a fájdalmat. Nem is tudtam, hogy ennyi negatív érzelem van bennem.Félelem,fájdalom,szomorúság,harag,düh.Ha szóltak hozzám,csak morogtam.Ha nem,akkor meg hiányzott az emberi szó.Kb. 3 hétre abbahagytam a beszédet is.Létezni sem akartam, nemhogy kommunikálni.Kirángattam magam belőle, de kemény 2 hónap volt.Ha megint megzuhannék, akkor szakemberez fordulok, mert ezt egyedül nem csinálom végig újra.
2021. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!