Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit fog velem csinálni a...

Mit fog velem csinálni a nőgyógyász? Mire készüljek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nekem amikor megjön a havim rendszeresen hányingerem van és erős görcseim vannak az alhasamban. Szörnyű a közérzetem. Ma reggel jött meg a suliban és nem tudtam az órán már koncentrálni a fájdalomtól és stresszeltem, hogy ne hogy véletlenül hányjak, mert ez hirtelen szokott jönni. Így haza jöttem, szólt anyum a gyerek orvosnak, adott igazolást és azt mondta, hogy menjünk gyermek nőgyógyászhoz. Elméletileg holnap mehetek is, de mit fognak csinálni? Kapok valami gyógyszert?

(eddig nekem soha nem hatott a fájfalom csíllapító, a nospátból a 2 is kevés volt egyszerre.)

16l


2021. máj. 25. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgálatnál ha szűz vagy még akkor maximum megultrahangozza az alhasadat utána elmondod neki a panaszaidat és valószínűleg felír valamit
2021. máj. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz, júliusban lesz egy éve, hogy élek nemi életet.
2021. máj. 25. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel írtad hogy megvan akkor se fog belsőleg megultrahangozni
2021. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tapogatni sem fog belül? Anya azt mondta, hogy felnyúl és lehet megnézi a méhszájamat is
2021. máj. 25. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ultrahang biztos, hogy lesz. Amennyiben még megvan, akkor nem fog tapintásos vizsgálatot elvégezni - menzesz alatt ritkán, csak különleges esetben csinálják -.
2021. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!