Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány db betétet használtok el...

Hány db betétet használtok el egy menstruáció alatt?

Figyelt kérdés

Én 4 db-ot, az nagyon kevés, ugye? Ebből is csak 2 lesz tele teljesen az első nap, 2. és 3. napon csak épphogy olyan lesz.

Ez nem igazán jó így, igaz?


2021. máj. 25. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Napi 3-4-et, első nap talán 5-öt.

Nem cseréled amíg teljesen tele nem lesz? Az nem túl higénikus.

2021. máj. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Jóval többször kell cserélni!
2021. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Nekem se eros a verzesem es nincs egeszsegugyi gondom. Nyilvan, ha gondolod, kivizsgaltathatod, de alapvetoen ez nem feltetlenul rossz.

Viszont azert illik gyakrabban cserelni betetet a bacik miatt, meg akkoris ha nincs teljesen tele, szerintem.

2021. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De felesleges, mert max cseppek vannak benne. Az első kettő az hamar megtelik, de aztán csak épphogy csöpög.

Akkor veszek valami nagyobb eü betétet, hogy többször cseréljem, mert a rendesből a legkisebb is sok így.

2021. máj. 25. 20:17
 5/12 A kérdező kommentje:
Amúgy is rendszertelen és hosszú a ciklus, tuti meddő vagyok.
2021. máj. 25. 20:19
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Akkoris egesz nap hozzaer egy eleg kenyes terulethez, nyaron meg izzadsz is, tobbszor kene cserelni, tokmindegy, hogy mennyire telik meg, de te tudod.


Egyebkent nem artana igy egy kivizsgalas, nem csak azert, mert lehet, hogy meddo vagy (ez kozel sem biztos, nyugi!) hanem azert is, mert ha barmi baj van, az idoben legyen kezelve.

2021. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Oké.

Amúgy csináltam ilyen netes kvíz teszteket, tudom, hogy az nem olyan valóságos, de az jött ki, hogy pcos gyanú meg IR gyanú meg még valami, tudom, hogy ezt nem úgy kell venni, de lehet bennük valami.

2021. máj. 25. 20:41
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Akar az is lehet.

De jobb lenne igazi orvosoktol megtudni, nem? :)

2021. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, de félek elmenni, majdnem 20 vagyok és még sosem voltam.
2021. máj. 25. 20:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Nemi eletet elsz? Csak mert rakszuresre is evente kene menni. Ha ez meg nem tortent meg, akkor ezert is erdemes lenne.
2021. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!