Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cypromix szőrösödés ellen?

Dzseni5555 kérdése:

Cypromix szőrösödés ellen?

Figyelt kérdés
Valaki használt Cypromixet szőrösödés ellen n? Hatott valamit? És nekem ne írjátok hogy ez nem gyógyszer rá menj orvoshoz stb köszi.

2021. máj. 25. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Pcos-d van?
2021. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most fogok menni kivizsgálasra endokrinológushoz
2021. máj. 25. 22:29
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor inkább azt várd meg. Legyél türelmes, nem lesz semmi baj. Felesleges lenne kiadnod ilyenekre, ha majd most az orvos segít☺️

(Tudom, hogy kellemetlen de kitartást!!)

2021. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Deha pcost is diagnolizal akkor is sajnos szerintem csak fogamzásgátlót fog felirni
2021. máj. 25. 22:32
 5/10 A kérdező kommentje:
De egyébként nem vagyok túlzott pattanásos és a menszeszem is minden hónapban megjon rendszeresen annyi hogy csak 3 napos és valamint az államon pihe szorok nőnek és pajesz és has
2021. máj. 25. 22:33
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval nem tudom mi lehet a bajom pcosra gondoltam enis de ahogy olvastam akiknek pcos van nekik félévente ha egyszer kétszer jön meg a menses
2021. máj. 25. 22:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Pihe szőrök mindenkinek nőnek.

Azthittem már ténylegesen bajusz-szakáll nő, az tipikus pcos tünet.

A pici pihe az általad említett helyeken természetes, ha eleve olyan típusú vagy, akinek sötétebb a szőrzete.

2021. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért kivizsgáltatom magam ezzel az endokrinológus foglalkozik? UH csinál?
2021. máj. 25. 22:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Megvizsgál és majd a kapott eredmények alapján elmondja, hogy van-e baj vagy sem. (Bármi is lesz az eredmény, ne kételkedj benne. Most egyelőre felesleges még mindent túlgondolni, stresszelni, az nem segít)

Sajnos instán nem látni a valóságot, de hidd el hogy pajesz, has szőr nagyon gyakori a nőknél, sőt mindenkinél, csak szőkéknél nem olyan feltűnő, sokan szőrtelenítenek.

2021. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Végül kiderült mi okozta? Ebben a cipőben járok én is...
2021. szept. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!