Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik ilyen, hogy valakinek...

Létezik ilyen, hogy valakinek két szülés után kisebb legyen a melle?

Figyelt kérdés
Adott egy hölgy, akinek két gyereke van, elég csinos, nagyon jól tartja magát. Gyakran jár melltartó nélkül, ezalapján látszik, hogy B kosaras mellei lehetnek, kicsit lógnak, de előrenéző bimbókkal. Viszont láttam róla régi bikinis képeket még szülés előttről, hát minimum C, de lehet még D kosaras, nagyon feszesnek tűnő mellei voltak, csinos testalkattal (soha nem volt rajta sok plusz kiló). Ez mégis hogy lehet, nem pont szülés után szokott nagyobb lenni?

2021. jún. 5. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű hogy fogyott is szülés után és mivel a cici is zsírból van, onnan is fogy 🤷‍♂️
2021. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1es

De az alakja pont olyan, mint szülés előtt.

2021. jún. 5. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Letezik, a szoptatas, hormonok es fogyas-hizas kepes ilyen csodakra sajnos.
2021. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Igen, szoptatás után "összemennek" benne a mirigyek. Szülés után addig nagyobb amíg tejet termel, utána vagy ugyanakkora lesz mint előtte, vagy kisebb lesz, vagy pluszban lógni is fog. Sajnos van, akié látványosan "kiürül", lelapul.
2021. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizony sajnos! Nekem C tuti volt, sajnos a 2. Gyerek utan elegge megsínylette 😅 így orultem,hogy a 3. Terhesség kicsit felturbózta remélem hagy valamennyit belole 😅 felmerult,hogy egy apró szilikon dobna eajta, de Férjem a természetest pártolja (mondjuk ennek orulok) csak hát szebb volt na
2021. aug. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!