Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Citromlével és rendszeres...

Citromlével és rendszeres mozgással tényleg lerövidíthető a menstruáció?

Figyelt kérdés

Most hétfőn mennék osztálykirándulásra, viszont végül ma megjött a várt ezen a héten levő keddi nap helyett (szóval valószínűleg még késett is). Amíg nem volt meg azzal nyugtatgattam magam, hogy most már csak ki tudja várni a kirándulást, de persze a legrosszabb pillanatban kellett megjönnie, ugyanis azon a napon még csak enyhülni sem fog elvileg.

A kiránduláson egész nap a várost fogjuk járni (nem tudom milyen időközönként tudok majd eljutni a mosdóba betétet cserélni, tampont pedig nem szeretnék használni) plusz még ott van a 2-2 órás busz út, oda és vissza.

Van valami trükk, amivel lerövidíthetem vagy legalább csökkenthetném a vérzést egy kicsivel?



2021. jún. 12. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

biztos, hogy nem. Főleg nem egy hét alatt.

Nőgyógyászom szerint meg ez a citromos baromság.

Ha ennyire félsz, ne menj el, mert macerás lehet betéttel meg sok mensivel. Nagyon nagy betét kéne. De biztos mentek olyan helyre, tanár se robot, hogy ne kelljen pisilnie.

2021. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szólj a tanárnak, hogyha mentek, hogy sajnos megjött és gyakrabban lesz szükséged mosdóra, próbáljanak megállni olyan helyeken, ahol van. Mivel tampont nem szeretnél használni, így sajnos jobbat nem tudok. Vagy marad a másik verzió, amit az első is írt, hogy otthon maradsz.
2021. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy per pillanat nagyon nem szeretnék itthon maradni, mivel ez lesz az utolsó osztálykirándulásunk együtt, és ezt mégis csak nem kéne kihagynom. Általában a vérzés sem annyira vészes. Rosszabb esetben kétszer, jobb esetben egyszer azért kéne betétet cserélnem. De majd meglátjuk mi lesz.

Elvileg szabad programok lesznek. Egyetlen egy hely van kikötve, ahova együtt kell elmennünk, de ott is elmehetünk külön nézelődni.

Szóval így belegondolva talán a mosdó része megoldható, hiszen nem kell majd külön elkéredzkednem. Ha meg gáz van, ott van a barátnőm, akit már beavattam, hogy ha vészhelyzet van tudjon segíteni.

De azért mégis csak jobb lett volna, ha nem jött volna meg arra a napra :D

Majd lesz valahogy :D

2021. jún. 12. 14:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi se történik amúgy egy közös kiránduláson , főleg, ha közös program sincs. Kb. az, mint a suliban szünetben. Meg együtt is el tudtok menni bárhova majd azokkal, akikkel jóban vagy. Valamelyik szülő biztos ráér
2021. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
34%
Nekem bejött eddig mindig a citromlé,ha menstruáció közben iszod,akkor nem lesz annyira erős folyásod(legalábbis nálam így volt). És késleltetni is lehet a citrommal. Nekem a max 1 hét volt :)
2021. jún. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem
2021. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!