Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lenne egy kérdésem ami már...

Lenne egy kérdésem ami már rég óta foglalkoztat. Azok a lányok akik russzul vannak a vértől hogy bírják ki a menstruációt? Attól nem írtóznak? Lehet én vagyok a hülye de nem értem, bár a menstruáció természetes vérzés.

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Általában a lányok jobban bírják az ilyen gusztustalan dolgokat.
2021. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Nem, egyáltalán nem bírják jobban "az ilyen gusztustalan dolgokat".

A menstruáció másabb, ott nem egy folyó vérpatakot látsz általában, hanem egy betétet vagy tampont a belsejében valami sötét trutyival.

Egyébként meg hogyan bírjuk ki? Úgy, hogy sajnos muszáj. A természet legostobább tévedése.

2021. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rosszul vagyok a vértől, vérvételtől, oltástól minden ilyen dologtól, de a menstruáció olyan természetes nekem.
2021. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Hacsak a vérről beszél valaki, (anno biológia órán mindig ki kellett mennem óráról, mikor a vér témát vettük:DD) már attól is rosszul vagyok. Vérvételen szintén mindig rosszul leszek. De a menstruáció számomra is természetes meg olyan "más", soha nem voltam rosszul tőle.
2021. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Ugyanaz, mint a negyes valaszolonal! A fulemet befogtam biologian a ver temakornel es egyszer leajultam a szekrol informatika oran, mert felszakadt kicsit a kormom es verzett. Mar most is kellemetlen erzes irnom errol, uhh. Menstruacional nem koncentralok arra, hogy ez ver, illetve a szaga is mas. Ha nezegetnem a veres cuccot meg ahogy csepereg kifele, akkor biztosan rosszul lennek.
2021. jún. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen más.


Én, amikor más pl elvágja a kezét és vérzik minden bajom van (pedig egészségügyi fősulit végeztem :D), meg úgy általában nem szeretem. A menzesszel semmi bajom, mert az normális és természetes folyamat, nem olyan, mintha azért vérzel, mert levágod a kezed, pl.

2021. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
17%
Külön kezelik. Én mondhatni fordítva vagyok, nem izgat a vér, nem vagyok rosszul tőle de a menstruációs vért undorítónak tartom benne a kis szövetdarabokkal, nyúlós részekkel stb. Még a szaga is más, "romlottabb".
2021. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!