Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhén sárgás talán zöldes...

Enyhén sárgás talán zöldes folyás. Baj lehet ? Többi lent .

Figyelt kérdés
Sziasztok, menstruació után és előtte közvetlen van, hogy hüvelyi diszkomfortot érzek. Menstruáció előtt pedig mintha sárgás enyhén talán zöldes árnyalatú pecsételő folyás lenne (szaga nincs és vizes allagú, nem is folyásnak mondanam mert bugyin nem is látszik) voltam nőgyogyásznál vett kenetet , semmilyen baktériumot nem talált clamydia es trichomonasis teszt is negativ volt ... azt mondta , hogy szép tiszta a hüvely és nem hiszi , hogy bármilyen fertőzésem lenne .. már két orvosnál is voltam és mindkettő ezt mondta. Vajon menjek el még más orvoshoz is ? ( nem fekszek össze férfiakkal, osszesen 3 partnerem volt 26/l)
2021. jún. 15. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Vegyél PH-tesztet, kiderül, hogy normál kémhatású-e a hüvelyflóra.

Nekem urológián is megnézik teszttel.

2021. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vizlet tenyésztést is csináltattam , ott is rendben volt minden . De mindenképp beszerzek egy ph- tesztet! Köszi
2021. jún. 15. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyel tesztet,a ciklus alatt is valtozik a ph...
2021. jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tenyésztettek ki semmit, akkor nincs bajod, viszont nem ártana hüvelyi probiotikumot használnod főleg menstruáció után.
2021. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a tanácsot !
2021. jún. 15. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!