Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció a nyaraláson....

Menstruáció a nyaraláson. Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
A menstruációm számításaim szerint pont a nyaraláson fog megjönni és nem tudunk már változtatni az időponton. Szeretném valamivel eltolni/előrehozni a menstruáció időpontját de nem tudom melyik érdemesebb és melyik hatásosabb? Esetleg ha késleltetném/előrehoznám hány nappal, héttel érdemes a nyaralás előtt?

2021. jún. 16. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod, csak orvosi segítséggel, de nem biztos, hogy megéri.
2021. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Cickafark tea előrébb tudja hozni
2021. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Es ezt megis hogy akarod? Teherbe akarsz esni addig? Akkor vegulis 9 honapig nem jon meg.

Vagy fogamzasgatlot szedsz? Utobbi esetben sem erdemes nagyon ezzel szorakozni, mert a vegen azt fogod elerni, hogy jobb esetben 1 honapig, rosszabb esetben honapokig pecsetelo verzesed lesz. Az se tul kenyelmes.

De ihatod a citromlevet literszamra, nem fog hasznalni, ha ilyesmire gondolsz. En is kiprobaltam, szerintem mar mindenki atesett ezen, de nem jott be 🙈

2021. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd tönkre a meglévő ciklusod.
2021. jún. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak fogamzásgátlóval lehet eltolni/előrébb hozni. Ihatod te a citromlevet orrvérzésig, semmit nem fogsz elérni vele. Legalábbis a menstruációd érdekében, az immunrendszerednek viszont jót tesz.

Használj tampont ha strandolni mész mert a menstruációd nem fog hozzád meg a nyaralásodhoz igazodni. :)

2021. jún. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges tologatni.


Beteszel egy tampont és kész.

Nekem is előfordul, hogy akkorra jön meg. Első két nap betét, mert marha görcseim vannak, aztán átváltok tamponra, ami kényelmes, plusz vízbe is mehetek vele. Vagy ha ahhoz nincs kedvem, akkor csak napozok.


Szokd meg mielőbb, hogy menstruálsz és az nem fog a programokhoz igazodni, plusz te sem tolhatsz mindent a menzeszednek megfelelően.

2021. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valószínű a tampon lesz a megoldás:)
2021. júl. 4. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!