Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordulhat, hogy a nőgyógyás...

Előfordulhat, hogy a nőgyógyász nem vesz észre a mellben egy csomót?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam vizsgálaton, mert úgy éreztem, hogy van egy csomó a mellembem, de az orvos szerint csak mirigyesebb az egyik mellem. Valaki volt már így?
2021. jún. 23. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az orvosok is hibázhatnak, érdemes lehet elmenni és felvételeket csináltatni róla akkor biztosra mehetsz
2021. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Egyik barátnőmet sajnos elsőre elküldték ilyen panaszokkal, és amikor később mégis hajlandóak voltak foglalkozni vele, akkor már nagy volt a baj. Ne hagyd annyiban, vizsgáltasd ki akár magánúton. Nagyobb a valószínűsége annak, hogy nincs semmi gond, de úgyis csak akkor nyugszol meg, ha kezedben lesz a negatív eredmény.
2021. jún. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Magánrendelésen voltam, de mégis aggódom. Az orvost ismerősök ajánlották, mindenki szerint nagyon alapos és megbízható.
2021. jún. 23. 11:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyásznak ez nem szakterülete, ha aggódsz inkább mell ulrahangra, vagy mammográfiára menj.
2021. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha tutira akarsz menni akkor kell valami képalkodó diagnosztikai vizsgálat.Tapintás nagyon nem 100%-od.Még egy MRI sem, 100% csak a biopszia.
2021. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet kitapintotta, csak ő mirigynek gondolja, de ez így valóban nem túl kielégítő.

Ha te aggódsz, kérj tőle beutalót egy ultrahangra (:

Nekem ott is megnézték egyből.

2021. júl. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!