Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddő vagy ? Mikor derült ki?

Meddő vagy ? Mikor derült ki?

Figyelt kérdés

rendszeresen megjött minden hónapban,de iszonyú görcseim voltak,erős vérzéssel volt,hogy kb 6-8cm csomókkal,ezért 25 évesen először Eü kaparás végeztek,nem az ősrégi módszert kell elképzelni,hanem egy gyufa méretű dolgot felhelyeztek az kitágított,majd vákuummal szívták ki ... ezután rendbe jött minden, rendes vér,kevés görcs,jártam útrahangra szép tiszta a méhem.. nincs ciszta,se polip.


27 évesen döntöttük el,hogy jöhet a baba,sose görcsöltünk rá, élveztük minden alkalmat


1.5 év elteltével úgy döntöttem,elmegyek egy magán klinikára meddőségi vizsgálatra,most várjuk az eredményeket

A nőgyógyász szerint rendbenrendben van ott lennt minden még 2 másik orvoshoz is elmentem,de azt mondták,hogy oké minden.



2021. jún. 27. 11:42
A kérdező szavazást indított:
Igen meddő vagyok
Nem,lehet gyerekem
8 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Nagyon magányos vagyok és félek
2021. jún. 27. 11:42
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
25 voltam mikor kiderült, hogy endometriózisom van, természetes úton nem lett baba.Első lombik előtt vagyok, és remènykedünk
2021. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Van egy ismerősöm akinek azt mondták az orvosok, hogy soha nem fog szülni, nincs semmi esély arra, hogy saját gyereke legyen, ezért örökbe is fogadtak két gyereket. Azóta bővült a család és már öt gyerekük van, amiből három saját.

Neked azt mondták, hogy minden rendben. Sokan azt hiszik, hogy az első alkalommal összejön a baba, de sajnos ez nem így van. Az egészséges pároknál is csak 20% esély van minden hónapban a babára. Kitartás!

2021. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

Sajnos nem.

Sokkal könnyebb lenne az életem, mert egy nem kívánt terhesség nem jelentene automatikus ab-t.


Ha lesz időm, meg tartalék pénzem rá, elköttetem magam.

2021. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy szervileg rendben vagy, az semmit nem jelent. Rengeteg hormon probléma nehezítheti a teherbe esést, vagy éppen elzáródott petevezeték, ami UH-n nem látszik. Lehet, hogy gyógyszeres kezeléssel simán megoldható.
2021. jún. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

Ez egy ördögi kör, ha elkeseredsz, meg rástresszelsz, mégúgyse. Meg lelki háttere is lehet. Pl. azt hiszed, hogy szeretnél gyereket, meg meg is van a biológiai vágy is rá, de a családodból hozol egy csomó teljesen öntudatlan parát vagy nem annyira bízol a párodban, ilyenek, amiket ésszel nem tudsz feltérképezni, csak ha rábízod magad egy pszichoterapeutára.

Nekünk pont amire "kiderült", hogy "ismeretlen eredetű meddőség" vagy mi és csak a lombikot tudnák elképzelni, hogy esetleg még működhet, rá pár hónappal spontán teherbeesés... Szóval hagyjuk is, hogy most akkor ki meg mitől meddő... Nekünk lett volna rá "okunk", mert találtak eltéréseket mindkettőnknél, mégis sikerült.

2021. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!