Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem 28, hanem 35-42 nap...

Ha nem 28, hanem 35-42 nap között jött meg a menstruációm, az mennyire rendszertelen? Ad okot egy kivizsgálásra?

Figyelt kérdés
Azért kérdeztem múlt időben, mert már fogamzásgátlót szedek, és 28 napra jön meg. Azonban mikor ezzel a problémámmal nőgyógyászhoz mentem, nem tudtam semmit a PCO-ról és társairól, a dokiban pedig megbíztam, gondolván ő csak tudja, ezért elkezdetem szedni a fog.gátlót. Az elmúlt időszakban kezdtem olvasgatni a gyakorikerdeseket, és ismerkedni a nőgyógyászati tünetekkel és problémákkal. Érdemes lenne kivizsgáltatni magam? Márcsak a 35-42 nap miatt is.
2010. aug. 26. 14:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Már másik dokinál vagyok,mert az előző nem volt a legjobb, számomra.
2010. aug. 26. 14:17
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen érdemes lenne. A 35 nap is hosszú ciklusnak, hát még ha nem is MINDIG 35 nap, hanem hosszabb.

A PCO-hoz minimum egy ultrahang kell, anélkül ne higgy a dokinak.

2010. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mikor dokit váltottam, ő az első alkalommal kivizsgált, mondván ő a saját szemének hisz. Akkor volt hüvelyi UH is, és nem látott semmit.(még én is megnézhettem :))Akkor nincs ok az aggodalomra? Vagy alaposabb kivizsgálás kellene?
2010. aug. 26. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy vérvételt is megérne, nekem pajzsmirigy problémától voltak ilyen hosszúságúak a ciklusaim.
2010. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi az a pco?Nekem is 35-40 napos a mensim?Mért baj?
2010. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!