Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magánnőgyógyászok mennyiért...

Magánnőgyógyászok mennyiért vállalnak állami kórházban laparoszkópiás petefészek ciszta műtétet?

Figyelt kérdés
2021. jún. 28. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom te hol élsz, hogy nem tűnt fel, de nemrég teljesen különválasztották az állami és magánellátást. Az az orvos, aki magánban látott, állami kórházban nem is láthat el.

Szóval ha nagyon meg akarod válogatni, hogy kivel akarod megoperálttani a cisztád, akkor elmész magénba olyan orvoshoz, aki magánklinikán is dolgozik és ott megcsinálják. Szerintem fél millió alatt nem úszod meg.

2021. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg a szabad orvos választás joga (mert jogod van! ) megmaradt. Érdemes lenne konkrét orvossal megbeszélni.
2021. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia attól függ hova mész 🙂 van ahol 500ezer kb de ebbe nincsenek benne a műtétet megelőzö vizsgálatok. Tehát ha ezt így kb-ra kiszámítjuk akkor olyan 600ezer lehet összesen.
2021. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Változó, mert ő is bérli a műtót a kórháztól.A sterilizálás is nagyobb költség, az aneszteziológus, altatás is drága.Műtős segéd is kell, lehet még egy orvos, a helyzettől, műtétől függ.Vér is ha nagyműtét, antibiotikum. Nagyon sok összetevős a díj, de az orvos megtudja majd mondani hozzávetőlegesen.Sajnos adódhatnak váratlan helyzetek.
2021. júl. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sorry 3. válaszoló vagyok magám kórházat olvastam arra is válszoltam 🙉 szóval a kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni.
2021. júl. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!