Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Napok óta mindjárt megjön...

Napok óta mindjárt megjön érzés Vizes folyás és hányinger mensi lehet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Napok óta olyan mintha mindjárt meg akarna jönni, szédülés hányinger éjjel pedig mintha bepisiltem volna.

Volt egy hónapja egy méhen kívüli terhességem ami után volt vérzés.

Lehetséges hogy a közelgő mensi jelei ezek vagy már azon aggódom hogy volt egy időben egy másik terhességem is csak azt nem vették észre a méhen kívüli mellett...:(


2021. júl. 4. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, attól tartasz, a méhen kívülivel egyszerre még egy terhesség? Kizárt. Viszont azóta nem eshettél teherbe? Nekem mindenesetre pont ilyen tüneteim voltak a pozitív teszt előtt.
2021. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam nőgyógyásznal azt mondta 3mm az endonetriim nincs terhesség. Viszont itt gyakori kérdéseken pont ekkora mérettel tesztelt valaki pozitívat...

Nem értem :/

2021. júl. 5. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!