Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire kellemetlen ha több...

Mennyire kellemetlen ha több orvoshoz járok egy adott probléma miatt?

Figyelt kérdés

Nőgyógyászati gond.

Pontosabban hüvelyi gombás fertőzés de eddig csak ránézésre mondták ezt mindketten egyik se vett kenetet.

Első orvosom kicsit lekezelő volt ezért nem mentem vissza.

Második rendes volt de ő is ugyanazt mondta és ugyanazt a gyógyszert írta fel de kaptam mást is de ezzel nem lettem előrébb.

A felírt gyógszerek közül egyik se használt pedig előírásszerűen használtam őket és nem egyik pillanatról a másikra vártam a csodát.

Sajnos évek óta van ez és nem úgy hogy elmúlt majd visszajön, folyamtosan és mára egyre rosszabb panaszokkal és a félelmem miatt húztam edig.

Tüneteim: erős viszketés, bőr hámlás, büdös folyás néha pisi de általában krém állagú és sárgás foltot hagy.

Nagyon szeretnék megszabadulni tőle, nagyon kellemetlen hogy emiatt rendesen bugyit se hordhatok betét nélkül. Nem probléma az igaz, de azért jobb ha simán lehetne a bugyi szabadon.

Mindig pamut bugyit hordok.

Már egy ideje nem is folytatom a kezelést, mert beállt egy kis pénzhiány de kezdem feladni, hogy ebből kigyógyulhatok olyan reménytelen.

Étrendemen változtatni nem hiszem hogy menne, mert egy ideig még oké betartom de könnyen vissaesnék szerintem.

Szűz vagyok, sosem szexeltem, párom sincs.

24 vagyok, lány.



2021. júl. 13. 10:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem probléma, de a második orvoshoz, ha szimpatikus volt vissza kellene menned, vagy a körzeti rendelőbe akár, az ingyen van. Kérj tenyésztést, mondd el, hogy az eddigi kezelés nem hat.

Amit egyedül is megpróbálhatsz Betadin hüvelykúp, illetve az 1 hetes kezelés után hüvelyflóra helyreállító.

2021. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Ennek így semmi értelme.

Ha elmész egy újhoz, ő is ezt fogja adni

Menj vissza, mondd el, hogy nem használt.


Vagy menj el STD laborba, aztán vissza az orvoshoz a lelettel, így célzott kezelést kapsz

2021. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
2-es Minek STD szűrés, ha szűz valaki?
2021. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak nem emlékszem kihez mentem utoljára sajnos.
2021. júl. 13. 10:27
 5/14 anonim ***** válasza:
Kiguglizod, a kép alapján csak eszedbe jut, hogy melyik volt szimpatikus.
2021. júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Mert nem csak nemi úton terjedhet valami, és ez komplex. Vér, vizelet, hüvelyváladék.

Kár, hogy otthon az terjedt el, hogy csak az jár oda, aki él nemi életet. Vagy az sem.


Nekem anno tartós antibiotikumkúra után szaporodtak el a gombák, mindennel kezelték, nem használt. Már a hólyagom is tele volt, mikor urológushoz kerültem, és ő azonnal oda küldött. Pedig nem nemi úton szereztem.

2021. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5.Kösz.azért sem emlékszem mert már rég volt és nem jegyzek meg ilyen jól arcokat..
2021. júl. 13. 10:32
 8/14 anonim ***** válasza:
EESZT, lehetek, betegéletút.
2021. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Néhánynak viszont nincs is kép fenn.

8.ez most hogy kapcsolódik a kérdésemhez?

2021. júl. 13. 10:33
 10/14 anonim ***** válasza:
10%
#3 mondjuk mert nem csak szex útján terjednek?
2021. júl. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!