Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A covid-oltás teljesen megzava...

A covid-oltás teljesen megzavarta a menstruációm. Visszáll majd?

Figyelt kérdés
Júni elején kaptam a másodikat,és a már a hó vége felé kijött,hogy ez most már belekavar ebbe a dologba,mert előtt jött meg pár nappal. Ez volt 24.én,most 16.-a van,és egyszercsak megjött ma,úgyhogy most meg még előbb jött meg,és azért ez már így durva,hogy számon sem fogom tudni tartani,hogy mire várható. Most az étkezésem egyedül feltűnt,mert olyan volt,mint ami mens előtt szokott,hogy a csoki kell,és zabálok,de nem gondoltam ezt azért volna.
2021. júl. 16. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Hát beoltattad magad, így jártál
2021. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%
Vissza fog állni utána ne aggódj. 2-3 ciklus ami gázosabb.
2021. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre még a nőgyógyászok sem tudják a választ, sok ismerősömnél ez a helyzet, voltak orvosnál, és egyik sem tudott semmit mondani. Nem lehet ezt előre megjósolni, majd kiderül. Addig is kitartást!
2021. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!