Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hajsűrűsítésre kinek mi vált...

Hajsűrűsítésre kinek mi vált be? Covid miatt elég ritka lett a hajam, szeretném ha minél hamarabb visszadúsúlna.

Figyelt kérdés
2021. júl. 24. 21:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
2021. júl. 24. 21:58
 12/20 anonim ***** válasza:
Fejbõrödre kened, kicsit bele is dörzsölheted.Utána hagyod 5-10 percig rajta majd ugyanúgy hajat mosol ahogy szoktál.
2021. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. júl. 24. 22:02
 14/20 anonim ***** válasza:
36%
11: az én ex-covidos ismerőseim között senkinek sem hullik a haja az átlagnál jobban. Így itt ez a Mende-monda megdőlt... Ez olyan mint azzal érvelni, hogy de a cigi nem káros, mert a nagyapám is 100 éves koráig dohányzott. Bs. Tomeghiszteria. Mondjuk az ne zavarjon H hány hormon befolyásolja a hajhullást stb... -.-"
2021. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%
Anyukámnak is kihullott a fele haja, mikor koronavírusos volt, vagy nem sokkal utána. Tudtommal ez egy ismert és nem is ritka következménye a betegségnek. A hajhagymák keringése, oxigénellátása romlik le és azért van, vagy valami ilyesmit mondott az orvos. Neki derékig érő haja van és még mindig látszik, hogy sokkal kevesebb, de hogy a feje tetején nő-e már, azt nem tudom. Fél éve volt beteg.
2021. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#14, Akkor szerinted miket nézessek még?


"Mondjuk az ne zavarjon H hány hormon befolyásolja a hajhullást stb... -.-""

2021. júl. 24. 22:14
 17/20 anonim ***** válasza:

Mindegyikotoknek igaza van. Hullhat pl hormon problema miatt (vervetellel kiderul) es a covidnak is egy ismert mellekhatasa.


Lehet mar kapni olyan keszitmenyeket, amik kifejezetten hajhullasra es/vagy hajdusitasra valok. Interneten keress rajuk. De jo lehet a hagyma kura is.

2021. júl. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Én elég súlyos lefolyású covidos voltam.

De régebben, sokszor voltam influenzás is.

Nem a covid miatt hullik a haj, hanem a láz,legyengült immunrendszer miatt általában. Hiszen, a szervezet a betegségre koncentrál és nem a hajhagymákra, körmökre, bőrre.


Nekem is nagyon elkezdett hullani a derékig érő hajam.

Konkrétan kopaszodni kezdtem.

Szinte minden hajmosásnál ültem a kádban és sírtam, mert csomóban hullott.


Mostmár jobb.

Ezeket kezdtem el szedni, illetve használni.

Ugyan hullik még, de nem olyan intenzíven.


Biovanne kapszulát szedek reggel és este.

De a Jutavit beauty caps-rólis olvastam sokat és jónak tűnik.

Továbbá Cvitamint szedek és magnéziumot.


Samponnak a Vichy Dercos Energising-et használom.

Balzsamnak pedig, Dr.Immun 25 Gyógynövényes hajbalzsamot használom.


Továbbá 2 hetente egyszer ricinus olajat is használok.


Tudom, ez elég összetettnek és költségesnek tűnik.

De a szervezetnek, szüksége van a vitaminokra.

Igazából, újra kell indítani.

Elég hosszas folyamat.

De 2 hónap alatt sikerült annyit elérnem, hogy a baba hajam a fejem feléig ér, és nem hullik már annyira.


Sok sikert és jobbulást kívánok!

2021. júl. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


#18-as köszönöm és a részletes leírást is! Örülök, hogy van remény és hogy a leírtak segítenek neked.


A ricinus olajat meddig hagyod a hajadon? Olvastam, hogy ha túl sokáig rajta hagyjuk akkor hajhullást okoz.

2021. júl. 25. 10:01
 20/20 anonim ***** válasza:

18#-as vagyok.

Max 2 órát. :)

2021. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!