Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az oltás bezavarhat a menstrua...

Az oltás bezavarhat a menstruacios ciklusba?

Figyelt kérdés

Június 24én kaptam meg a második Pfizer oltást.

Július 8-án megjött, bár kevés volt a mennyisége, de sokáig is tartott.

Most, július 25-én megint azt veszem észre, hogy nagyon minimálisan, pecsételősen vérzek.

Ez lehet az oltás miatt?

Egyébként ahogy nézem, a női naptár ma pont ovulációt mutat, bár a terhesség esélye teljesen kizárt az esetemben.

Ennyire bezavart volna az oltás?



2021. júl. 25. 12:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
86%
Hogy nem ebből derül ki, hogy minden 2.nőt érint, de a kérdések és válaszok számából is látszik, hogy nem egy egyedi probléma. Igenis jellemző. Nem véletlenül cikkeznek róla, beszélnek tévéműsorokban nőgyógyászokkal, akik mind arról számolnak be, hogy jellemző. Ha fehér holló rendszerességű lenne senki nem foglalkozna vele. (Sőt, ahhoz képest, hogy mennyire gyakori, még keveset említik. Mondjuk ez igaz az összes többi covid oltás mellékhatásra is.)
2021. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
84%

Húú de bele ám. Nekem eddig semmi problémám nem volt, +/- 1-2 nap vagy egy évben egyszer talán előfordult hogy 5-6 napot csúszott.

Az első Pfizer után semmi nem volt, a második után az első menstruáció késett 6 napot, a második 5 napot és most 9 nappal előbb meg jött.

2021. júl. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!