Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség jele vagy megfog...

Terhesség jele vagy megfog jönni? Esetleg más a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Júni 29én jött meg utoljára. 4-5 napig szokott tartani.eddig rendszerint először kicsit gyengébb szokott lenni majd felerősödik aztán megint gyenge lesz, és elmúlik.

28-29 napra szokott megjönni.

Most júli 26-án kora délelőtt kezdett el “pecsételni” Akkor azt hittem,hogy na majd délutánra vagy más napra megjön, most mèg mindig semmi. Még pecsételés sem. Mini tamponon volt egy pici folt (halvány piros) és ennyi.tisztaszági betét elég. Az is foltmentes.

A mellem az feszül,de nem folyamatosan fél napig feszül azt elmúlik aztán megint semmi.

(Nem vagyok mellfájós)

Derekam szokott fájni most nem fáj.

Puffadva nem vagyok(szoktott lenni) viszont a farkaséhség, a mindenfélét összeeszek az megvan(szokott lenni)


Segítsetek.ez mi lehet?

Köszönöm.



2021. júl. 27. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Van esélye terhességnek?

Mennyire volt stresszes időszakod mostanság? Betegség? (Antibiotikum vagy fájdalomcsillapító használattal)

Simán lehet az is, hogy fiatal vagy és most ilyen.

2021. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Esélye csak a megszokott 50-50% van.

Stressz az évek óta megszokott az életemben.(munkahely miatt)

Antibiotikum tuti nem.(max 1 szem fájdalomcsillapítót vettem be valamikor az időjárás miatti fejfájásomra)

29 vagyok már sajnos :,(

2021. júl. 27. 19:12
 3/11 kopasz55 ***** válasza:
Védekeztetek? Igen, - Nem nem atomfizika ez.
2021. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Erre én is rájöttem magamtól.nem vagyok bolond.

Inkább arra gondolok, hogy egészségügyi baj lehet ezért lennék kíváncsi mások tapasztalataira,véleményére.

2021. júl. 27. 19:33
 5/11 anonim válasza:
Nekem mindig pontos, de ahány hónap, annyiféle tünetet produkálok. Amit leírtál, mindegyik lehet pms. Legutóbb nekem pl. késett 3 napot, és a habzsoláson kívül semmilyen tünetem nem volt. Én tesztelnék, ha benne van a pakliban. Egy érzékeny teszt a nemvárt/várt +1-2 napján eloszlatja a kételyeidet.
2021. júl. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:)


26án reggel kezdtem meg a menstruációnak nem mondható pötyögést és azóta sem lett semmi több. Kb hétfő reggeltől egészen idáig egy fél mini tamponnak megfelelő halvány piros/piros vér volt. 5-6órája csak tisztasági van bent és egy csepp semmi nincs rajta.

Amikor van 1-1 pötty a tamponon azt hinném,hogy majd megindul csak döcögősen indul most..de nem erősödik,

(Olyan már volt, hogy első második nap gyenge volt,de folyamatosan erősödött..,majd 3. nap kb elöntött annyira megjött)

Lehet a meleg az oka?

Teszttel még megvàrom a pénteket.

A melleim azóta is fájdogálnak.de nem folyamatosan.nap közben a hónaljam is fájt.olyan volt,mintha izomlázas lenne.

Valaki ötlet?

2021. júl. 28. 19:57
 7/11 A kérdező kommentje:

A szex sem hozta meg.

Sőt most mintha szúrkálna a jobb oldalamnál.érdekes. Kíváncsian várom a pénteket.

Aztán lehet addig megjön..?

2021. júl. 28. 21:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy az egyben így kezdődött a terhesség.

Húsvét utáni kedden tudtam csak teszthez jutni, mert hétvégén, szombaton kezdődött a dolog, és már a nem is reggeli első, hanem délelőtti vizeletből erős pozitív lett.

2021. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A melleim azóta is érzékenyek.néha erősebben van mikor kevésbé.. azóta sem lett erősebb a vérzésem.viszont a teszt az negatív. Lehet,hogy csak a melegtől van ez.nem tudom.:/
2021. júl. 29. 15:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves kerdező fejlemény?
2021. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!