Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete késik, krémes fehér...

Egy hete késik, krémes fehér folyásom van, megfog jönni érzés. Barátcserje kapszulát szedek, terhességi teszt negatív. Miről lehet szó?

Figyelt kérdés
Átlagosan 39-42 napos ciklusaim vannak(orvosi felügyelet alatt vagyok, elvileg minden rendben van nálam). Próbálkozunk a párommal, kb. 3 hete az orvos tanácsára barátcserje kapszulát szedek, azóta túl vagyok mellfeszülésen, hasi szurkálásokon, görcsökön, derékfájásokon...olyan állandóan megfog jönni érzésem van..krémes fehér folyásom van, a mellfeszülés megszűnt...a ciklus 50. napján vagyok és negatívat tesztelek. Nem tudom mi lehet, valaki tapasztalt hasonlót? Jövő héten megyek orvoshoz.
2019. aug. 13. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A barátcserje három hónap után fejti ki hatását, három hét az semmi. Krémes folyás nem terhes tünet. Ezek simán a mellékhatásai, és Hallottam már róla, hogy van akiknek ki is tolta a ciklusát.
2019. aug. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hormon vizsgálatot volt?
2019. aug. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Mindenesetre érdekes ez az egész...én is olvastam olyat, hogy belezavarhat a ciklusba és ki is tolhatja...de az orvos pont azt mondta, hogy a barátcserjének rendeznie kellene a ciklust..mondjuk igaz...még csak 3 hete használom! Úgy volt, hogy az orvosom a menstruáció 5.napján szerette volna a labort megejteni...de hát ugye, most várok még a csodára :D Örülnék neki nagyon, ha baba lenne a dologban, de akkor valószínű nem :( de talán majd legközelebb :)
2019. aug. 14. 14:50
 4/5 A kérdező kommentje:
még mindig semmi, se híre...se hamva...56.nap! ami változott, a folyásom...nem is tudom, hogy hogyan mondjam szépen....fehér, de takonyszerű lett! Bocsánat, hogy így írom le...de más jelző nem igazán jut eszembe. Eddig ilyet még soha nem tapasztaltam, lehet ez is a barátcserjétől?
2019. aug. 18. 16:37
 5/5 anonim válasza:

Hehe, aranyos az utolsó üzeneted! Őszinte leszek veled! Most én 26 éves vagyok, 17 éves kortól egészen tavaly januárig fogamzásgátlót szedtem, szedem most is, de akkor elsőnek mondta doki, hogy szüneteltetni kéne 3 hónapig. Illetve én kérdeztem rá, hogy nem kellene szünet? Sosem mondta egy orvos sem, pedig az évek során már 4-et is kipróbáltam. Lényeg, hogy nekem is nem telt el egy hónap szünet, és elkezdödött a folyás, nekem nem fehér, inkább átlátszó takonyszerű, sőt úgy éreztem, mintha szagom lenne. Egyre kellemetlenebb volt,a mennyisége egy menstruációval ért fel, így dolgozni elég kényelmetlen volt. Kezdtem vepánikolni is, hogy biztosan a szagot más is érzi. Aztán kiderült, hogy egyáltalán. A legközelebbi emberekkel beszélgettem erről. Aztán édesanyámnak hirtelen eszébe jutott, hogy anno babaprojekt előtt, mikor letette a fogamzásgátlót, rémlik neki is vmi ilyesmi.

Aztán egyre jobban kívántam a szexet. Vhogy úgy fogalmaztam, hogy olyan voltam, mint egy bagzó macska. Mintha így pótolta volna be a testem azt a sok évnyi fogamzásgátlós tompítást. Lehet akkor volt épp peteérés. Aztán 2. hónap már nem volt ennyire durva, pedig már majdnem orvoshoz mentem vele, hogy ki tudja mi bajom van. Aztán hát én így raktam össze a képet, hogy ez lehet a dologban. 🙂 Neked azóta változás?

2019. okt. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!