Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség jele vagy megfog...

Terhesség jele vagy megfog jönni? Esetleg más a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Júni 29én jött meg utoljára. 4-5 napig szokott tartani.eddig rendszerint először kicsit gyengébb szokott lenni majd felerősödik aztán megint gyenge lesz, és elmúlik.

28-29 napra szokott megjönni.

Most júli 26-án kora délelőtt kezdett el “pecsételni” Akkor azt hittem,hogy na majd délutánra vagy más napra megjön, most mèg mindig semmi. Még pecsételés sem. Mini tamponon volt egy pici folt (halvány piros) és ennyi.tisztaszági betét elég. Az is foltmentes.

A mellem az feszül,de nem folyamatosan fél napig feszül azt elmúlik aztán megint semmi.

(Nem vagyok mellfájós)

Derekam szokott fájni most nem fáj.

Puffadva nem vagyok(szoktott lenni) viszont a farkaséhség, a mindenfélét összeeszek az megvan(szokott lenni)


Segítsetek.ez mi lehet?

Köszönöm.



2021. júl. 27. 19:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Tesztek negatívak. Nagyon gyengén van meg. Ha következő is ilyen lesz akkor megyek dokihoz.:/
2021. júl. 30. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!