Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cserél más is betétet minden...

Cserél más is betétet minden pisilés alkalmával? Van jobb megoldás?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, megvan a mensim, és közösen vesszük a betétet a hugommal, és valamelyik nap szóvá tette, hogy túl sok fogy. Namost az a helyzet, hogy olyan rossz érzésnek tartom, hogy a véreset kell visszahúzni ha pl. látom pisilésnél, ezért ki szoktam cserélni, mert nem komfortos h tudom h már véres. Viszont mivel mindig van rajta egy kis vér és gyakran megyek pisilni van h 10-12 betét is elfogy egy nap. És szóvátették h pazarlom.

Van más is aki ilyen sokat használ naponta? Titeket nem zavar ha véres? Vagy cserélitek ugyanúgy minden mosdó alkalmával? Mi lehet a megoldás?



2021. aug. 1. 10:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
43%

21-es: Mert hol és mennyiért veszed?

Csak szólok, hogy sok embernek nem megfelelő a sima üzleti minőség, mert a vére olyan állagú, hogy csak egy nagyon jó nedvszívó képességű márka teszi meg. A legismertebb ilyen pedig az Always.

DM - átlagos Always:

[link]


849 forint, 16 darabos. Te átlagos 6 napos menstruáció alatt elhasználsz ezek szerint 120 darabot is, de ebből gondolom 6 darab éjszakai. Tehát sima betétből 114 darabot, plusz az éjszakai aminek ára ( [link] 800 forint 12 darabra, de neked így egy hónapra csak 400.

Tehát... 16 darab 850 forint, darabja tehát 53,1 forint. Ezt szorozva 114-el, 6000 forint felett vagyunk kicsivel, plusz 400. Ezen kívül még előtte és utána is kelhet tisztasági, de ezt most nem számolom.

Plusz kiadás lehet a gyógyszer, amivel simán elérjük havi szinten a 10.000-ret.

2021. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
36%
Kösz a matekegyenletet, de én nem alwayst vásárlok, nekem nem erös...
2021. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
78%

Sziasztok! Én nem vagyok környezetvedő, de rohadtul igazuk van, minek dobsz ki egy olyan betétet pl amiben alig van vér, én pont az ellenkezője vagyok... Annyit sporolok amennyit tudok, le tudom csökkenteni 1 nap Max 3 betét...

Nem is a környezet miatt, hanem alapból az a rengeteg pénz amit feleslegesen dobtok ki ezzel az ablakon, suliban sem cserélek ennyit. Azért van bizonyos nagyságú betétek, hogy azt vedd amelyik kell, ha a nagy betét sok, vegyél kisebbet és akkor azt cserelheted mert gyorsan megtelik... Vagy inkább használj tampon vagy kelyhet, sokkal több pénzed megmarad.

2021. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
30%

23as én a 11es vagyok és nem rosszból de én nem tudnám ennyire kevésre lecsökkenteni a betétek számát, egyszerűen nem érzem jól magam mert attól félek, hogy átáztam éppen vagy hogy nemtudom mennyi vér van rajta, de ha sok nagyobb az esélye, hogy átáztam, lehet hogy felesleges pénz, de azért nem teljesen értelmetlen. Egyébként tampont helyhet nem használhatok...

És most főleg az első napokrkl beszélek...

2021. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
62%

11estol kérdezem, 23as vagyok

Hány éves vagy, és hány éve jött meg?

2021. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
20%
én mindig
2021. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Fárasztó96 ***** válasza:
Én betétet használok. Változó mennyi fogy, utolsó nap csak maszatol, munkahelyre/boltba elszaladni rakok be, de ha otthon lebzselek, akkor sötét pizsinadrág van rajtam (utolsó vérzéses napon), mert a betétet drágállom, de nem kenyem össze, igy inkább megoldom máshogy. Kicsit több fogy elsö napokban, kb 8-10db. VISZONT! Amit tudok, szelektíven gyüjtök, gyalog járok a boltba, textil táskába vásárolok, nylon táskát nem kérek. Nyomokban zöld vagyok, Pet palackot ha lehet nem vásárolok. Próbálok kompenzálni ahol tudok
2022. márc. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ne érdekeljen hogy mennyit használsz el. Én sem használok kevesebbet és roppant biztonságosan érzem így magam legalább.
2022. márc. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
28-as megtaláltam a lelkitársamat❤️😅
2022. márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!