Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves kis bolognese kutyánkat...

1 éves kis bolognese kutyánkat nem tudjuk kocsival szállítani, mert szegényke kicsi kora óta minden utazás alkalmával kidobja a taccsot. Van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én 1 éves havanesem ilyen hányós szegényke a kocsiban. Nekünk a Cerenia nevű kutyák utazási betegségére való gyógyszer jött be nagyon, azóta hosszú utakra is el tudunk menni a kutyussal.
2009. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az állatorvos biztos tud valamilyen gyógyszert felírni erre az esetre..remélem sikerül megoldanod sok sikert:)
2009. júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak homeopátiás szeres, egyszerű nyugtatók, és meg lehet próbálkozni egy fokozatos szoktatással is. Sajnos ez utóbbit annyiszor leírtam már ide, hogy most már nekem, használd a keresés gombot, vagy várd meg, amíg valakinek lesz hozzá türelme :)
2009. júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerek akart lenni, nem szeres... késő van :)
2009. júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem minden kutyus azért hányik a kocsiban mert izgatott, fél. Van az utazási betegség, és az utazási pánik. Az elsőnél sima egyszerű hányinger okozza a hányást, a másiknál félelem. Először meg kéne tudni mi az oka a hányásnak. Ha a kutyus tök nyugodt, elfekszik az autóban, alszik vagy csak nézelődik (az én kutyám ilyen), akkor utazási betegáég okozza, ha remeg, izgatott, esetleg fosik is, nyugtalan, járkál, akkor utazási pánik. Utazási betegségre remek a Cerenia, nekünk bevált, pánikra valóban a nyugtató lehet a megoldás.
2009. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Állatorvos ír fel/ad erre gyógyszert! :))
2009. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!:):)
2009. júl. 26. 16:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia.nekem is bolognese kutyum van és mindig hány utazás közbe.Állitolag eg ymagne B6 és segít..:O
2009. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 audryenne ***** válasza:
Attól is függhet, hogy hogy szállítjátok. Például az én kutyám addig állandóan hányt a kocsiban, amíg ketrecben vittük, hiába volt minden gyógyszer. Aztán egyszer megpróbáltuk ketrec nélkül és azóta semmi baja, elfekszik hátul az ülés előtt.:)
2009. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!