Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kamaszlányok szülei a...

A kamaszlányok szülei a strandolós nyaralások időpontjának tervezésekor figyelembe veszik, hogy a lányuk mikor fog menstruálni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 22:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem tudom másnál ez hogy szokás, de nálunk mindig akkor megyünk nyaralni amikor nekem is és húgomnak is jó. Anyukám az aki inkább lemond róla. Viszonylag beállt már mindkettőnknek így már január, február körül tudunk is foglalni amikor olcsóbb és ilyenkor még a szabadságot is egyszerűbb kivenni.
2021. aug. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
78%

Nekem soha nem volt meg akkor, amikor osztálykirándulás volt vagy családi nyaralás. Fogalmam sincs, hogy lehetett ilyen mázlim.


Egyszer volt talán, hogy megvolt. Ott tengernél voltunk (tiszta víz) és simán vattát tettem a fürdőruhámba. Nem akadályozta volna senki és semmi meg, hogy bemenjek a vízbe. :)


(Tampont eszem ágában nem volt használni a szüzességem elvesztése előtt és őszintén, azóta sem használtam sokszor.)

2021. aug. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
59%

11

De jó ezt olvasni. De akkor neked és a húgodnak kb. ugyanakkor jön meg?

2021. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sose vették figyelembe. Tampont nem engedtek használni, és ha megvolt, görcsöltem, nem volt útközben wc lehetőség, akkor is rángattak magukkal mindenhová, hiába akartam a szálláson maradni. Mert hogy nyaralni kell, nem bent ülni. Szörnyű volt. A lányommal ilyet nem fogok tenni az biztos. Ha lehet, alkalmazkodunk a ciklushoz, vagy legalábbis komfortosabbá teszünk azokat a napokat.
2021. aug. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
84%

14: mi az, hogy nem engedtek használni...??


Lekövettek hogy mit csinlsz a wc-ben...?? vagy hogyan???

2021. aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
93%
15: gondolom nem voltak hajlandók tampont venni
2021. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
36%

A betétet az anyja vette...??


Én már 13éves koromban magamnak vettem, én tudtam, hogy melyik a jó.... De simán használtam tampont...

2021. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
79%
17: nekem meg anyám vette mert nem volt pénzem és nem is kaptam. Örülj magadnak de nem mindenki úgy élt mint te.
2021. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
84%

Miért kéne? :D


De komolyan... 32 éves vagyok, havonta változik, hogy épp 27 napra, vagy 32-re jön meg. Kamaszként még ennyire sem volt pontos a ciklusom, tervezhettük mi a nyaralást x. dátumra, hogyha a kedves szervezetem úgy döntött, ő akkor másfél csúszással kezdi a menzeszt x dátum utáni harmadik napon.


Létezik tampon, de nem hiszem, hogy egy tök kiszámíthatatlan gyerek-ciklushoz kéne alkalmazkodni a családnak, plusz a munkahelynek, amikor a szabit kérik.

2021. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
78%

#19: pontosan!


Elég ha két-háromszor tolódik pár napot - és már tervezhetetlen az egész 5-6 hónappal előre... Mert ugye nem lehet prognosztizálni, hogy fog-e tolódni vagy sem...

2021. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!