Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Monural por beszedése után 3...

Monural por beszedése után 3 napra rá újra érzem a tüneteket. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csütörtökön nagyon erős égést és vizeleti ingert éreztem, de ez mind ilyen időszakosan. 2-3 órán át nagyon éreztem ezeket a tüneteket, majd 2-3 órára teljesen elmúlt, és ez így felváltotta egymást. Voltam háziorvosnál, ahol megállapították, hogy gennyes a vizeletem. Felfázásra kaptam monurál port, amit pénteken megittam. Sajnos kb 4 óra múlva erős hasmenés jelentkezett, így nem tudtam tovább tartani a vizeletet. Aznap még gyenge nyomást éreztem ott alul, és utána minden bajom elmúlt. Ma hajnalban viszont felébredtem pisilni és azóta megint égést érzek ott lent, de nem olyan erős égést, mint az elején. Nem tudom, hogy mit csináljak, mert éppen menstruálok is és így nem tudok háziorvosnak vizeletmintát vinni. Itthon nagyon sok vizet iszok és tőzegáfonya teát és vitamint szedek. Ez elég lesz rá vagy érdemes visszamenni a háziorvoshoz, még így is, hogy vizeletmintát nem tudok vinni?

2021. aug. 3. 09:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sajnalom :( Mielöbbi jobbulast kivanok!
2021. aug. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!