Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tisztasági betét cserekor ha...

Tisztasági betét cserekor ha a régi betéttel törlöm meg magam, az probléma?

Figyelt kérdés

Ha megyek a tisztaságit kicserélni, és egyúttal pisilek is, akkor megtörölhetem magam a használt tisztaságival is odalent? Vagy használjak ez esetben is wc-papírt?

Eü-nél ugye nem praktikus a használttal törölni magam mert véres és csak szétkenném, de tisztaságira ugye nem kerül vér és nem látszik rajta semmi vér. Ha csak az idő eltelte miatt cserélem, használhatom a pisilés utáni törlésre? Vagy nem érdemes?



2021. aug. 3. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, mennyire száraz a felülete? Ha full száraz, akkor elvileg semmi bajod nem lesz töle (bár én inkább olyankor is inkább papírt használok).

Ha viszont nedves, akkor semmiképpen!

2021. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Wc papírral
2021. aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe sem jutna betéttel törölközni, mikor ott a wcpapír,vagy zsepi, vagy papírtörlő, vagy nedves törlőkendő. Próbáld ki ha szeretnéd, bár kicsit fura ötlet.
2021. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én simán meg szoktam magam törölni eü betéttel, de csak akkor, ha elég nagy fehér felület maradt még rajta, de már ideje lecserélni. Nyilván, ha az egész tiszta vér, akkor nem, de ha mondjuk a fele még fehér akkor azzal simán megtörölgetem magam. Mondjuk ez inkább ilyen pszichés dolog lehet, mert ha összemaszatolom még a betét fehér részét, akkor már nem néz ki akkora pazarlásnak, mint amikor a fele még fehér. Bajom még nem lett emiatt, mensikor reggel és este is lezuhanyzom.
2021. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!