Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg volt az első szexuális...

Meg volt az első szexuális élményem, anyukám mindenképp el akar vinni nőgyógyászhoz de én nem szeretnék menni mert félek a nőgyógyászati kacsátol h fájni fog. Mennyire húzza szét a kacsa?

Figyelt kérdés
2021. aug. 6. 17:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Mi okból is szeretne elvinni? Nem értem az apropóját.
2021. aug. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

1#

Szokták ajánlani, bár szerintem nem sokan mennek. Én se mentem akkor, azóta nyilván már voltam. A szexuális élet megkezdése utántól ajánlott a rendszeres rákszűrés. Sem az, sem a kacsa nem fáj normál esetben, kicsit kellemetlen, esetleg hideg lehet, de fájdalmasnak egyáltalán nem mondanám. Lényeg, hogy normális orvoshoz menjetek, akár magánba, ha ennyire tartasz tőle, nehogy negatív "élmény" legyen.

Sajnos vagy nem sajnos, ez is hozzá tartozik, a Te érdekedet szolgálja. Lehet tud tanácsokat is adni az orvos, hogy mikre figyelj, fertőzések tünetei, mikor keresd fel mindenképp, stb.

2021. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Ne menj.
2021. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem gáz ha nem vagy befeszülve.

A felnőtt léthez ez is hozzátartozik, nem csak a másik...

2021. aug. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Miért érzem úgy, hogy egy kanos faszi várja a részletes válaszokat és a kérdező nem lány?
2021. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Ez megint az unatkozó perverz xD

Jövőhéten jön az anyukám rám nyit fürdés közben mit tegyek. Utána nőgyógyász elvette a szüzességem. Ez mind ugyan az a faszi. xD Miért nem lehet már kitiltani végre?

2021. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Ja meg aki fél, hogy a nőgyógyásznál felizgulna rákszűrés alatt? xDDD
2021. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

#7! Igen xD

Majd érdemes lesz figyelni az elkövetkező napokban lesznek hasonló kérdések. :D Valaki a válaszokra matyizik.

2021. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

MI értelme lenne elmenni azt nem értem?

Ha nem erőszakos dolog utján történt akkor nem értem az aggodalmat főleg ha védekeztetek is? Vagy anyukád ennyire ősrégi felfogású?

Attól aggódsz, hogy nehogy véletlen becsúszott és ezt ellenőzizzék?

Hány éves vagy és miért anyád irányít téged és ezt hagyod?

Ennyiből nem sokat tudni sajnos..

Egyáltalán mi az indok?

Rűkszűrés tényleg ajánlott de nemm egyből az első után sőt szerinetm anyád már azért izél nehogy terhes legyél, tutira.

2021. aug. 7. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Első szex után érdemes elmenni nőgyógyászhoz de nem egyből, hanem utána évente érdemes csináltatni egy teljes körű nőgyógyászati vizsgálatot és rákszűrést.

Nőgyógyászhoz így is úgy is el kell majd menned, hidd el nem vészes. Én azt ajánlom neked hogy keressetek egy jó magán nőgyógyászt, ha neked úgy kényelmesebb akkor lehet nő is.

Nekem a kacsa behelyezése egyáltalán nem fáj. Lesz egy olyan vizsgálat amikor egy ujját beteszi és megnyomkodja a hasadat, ez sem fájdalmas. Hüvelyi ultrahang is szokott lenni, nekem ez sem szokott fájni. A rákszűrés egy picit kellemetlen, de fájdalmasnak nem mondanám. Pár perc az egész. Ne izgul.

2021. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!