Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az orgazmus képessége együtt...

Az orgazmus képessége együtt "jön" a biológia érettséggel?

Figyelt kérdés

Én először úgy 14 évesen maszturbáltam. Akkor már menstruáltam is. Ha korábban maszturbáltam volna, akkor is lehetett volna orgazmusom?

A kérdés onnan jutott eszembe, hogy mostanában Doktor House-t nézek, és abban volt egy jelenet, amikor az anyuka nem értette, hogy a kislánya (asszem 9 éves volt) miért rángatózik néha, és House mondta meg neki, hogy maszturbál. Ilyen van? Mármint hogy akkor is működik? Egyáltalán rá tud valaki jönni ilyen korán, hogy kell és hogy egyáltalán az jó neki?



2021. aug. 7. 17:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%

10

Hát nyugodtan hidd el. Én 11 éves korom óta maszturbálok, pontosan emlékszem és felnőtt koromban is ugyanolyan. Vagy 11 évesen már felnőtt voltam?

2022. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#10 de miért ne tudna?
2022. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!