Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi betegség/nőgyógyászati...

Nemi betegség/nőgyógyászati probléma vagy semmiség?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy egy hete kb. észrevettem a nemi szervemnél, a nagy szeméremajkamon apró, pattanás/hólyag-szerű pöttyöket. Nem sokat, kb. 4-5 és tényleg picik, viszont viszketnek. Először a szőrtelenítésre gondoltam, hogy amiatt lehet és/vagy a meleg miatt, de mivel továbbra is vannak és viszketnek, így egyre jobban aggódom. Fokozza az aggodalmamat, hogy a barátomnak 1-2 voltak hasonló, de azok inkább pattanásra hasonlító ,,kiütései", de neki nem a nemi szervén, hanem afölött, inkább alhasának nevezném és volt bőrgyógyásznál és azt mondták, hogy csak a meleg miatt van. Emellett az is a problémám, hogy gyakran van hólyaghurutom, általában akármit csinálok, 1-félévente visszatér. Utoljára kb. 3 hete volt, voltam orvosnál, kezeltek vele, azóta így rendben vagyok ezzel, csak most ezeket a hólyagokat nem tudom. Bőr-és nemibeteg gondozóba nem szívesen mennék, akkor inkább már magánúton bőrgyógyászhoz. De nem tudom mit tegyek, hova menjek? Magán bőrgyógyászhoz és mondjam el ezt a teljes problémát vagy magán nőgyógyászhoz, esetleg menjek el rendes nőgyógyászati szakrendelésre és kérjek egy sima szűrővizsgálatot és mellékesen említsem meg ezeket a hólyagokat is? Vagy esetleg még amire gondoltam, hogy magánúton elmegyek egy STD tesztre. Mit tegyek? Gondolom mindenképp menjek orvoshoz.

2021. aug. 14. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, ha egy hete ott van ès viszket, miért nem voltál még orvosnál?! Szerintem minél hamarabb először nőgyógyászati rendelésre menj, valószínű, hogy látni fogja, tehát elmondja, hogyan tovább.
2021. aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Azért, mert először tényleg meg sem fordult a fejemben, hogy ez bármi más lehet, mint szőrtelenítés vagy meleg miatti kiütés, tényleg kicsit viszketett és ennyi, de hát igen, elég nagy butaság volt ez. Remélem semmi komoly.. még egyszer köszi!
2021. aug. 14. 16:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz! Lehet akár herpeszvírus is.
2021. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!