Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek, a nő 42 évesen...

Szerintetek, a nő 42 évesen várandós vagy csak kövér?

Figyelt kérdés

Előre is, bocsánat a rossz minőségű képekért.


[link]


[link]


[link]



2021. aug. 17. 11:41
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Rosszul látom, hogy picit beteges részedről ez a kukkolás, nyomozgatás? Ki a hölgy amúgy? Exférjed új felesége, hogy ennyire izgat a baba-kérdés?
2021. szept. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
31# Meg kaptam a válaszokat ez alatt a kérdésem alatt,hogy nem kövér,és nincs baba nem terhes,nem betegség miatt nagy a hasa. Lenyugodtam,hogy nem terhes lezártam ezt témát nem foglalkozom vele. nem kukkolok nem nyomozgatok,nem beteges. Nagyon kedves szomszédasszonyom, akivel jo szomszédok vagyunk jo beszélő viszonyba vagyunk.
2021. szept. 22. 11:02
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Aha. És nem merted megkérdezni. Amúgy meg nemrég még a rokonod volt. Dehogynem beteges. Miért vagy ennyire rászállva? Miért érdekelt ennyire?
2021. szept. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
33# Nem vagyok már rászállva, mert kérdéseimre megkaptam válaszokat és kész téma lezárva örökre. Azért érdekelt ennyire, mert családba és rokonságba hallottam valakiről, hogy kisbabát vár, de nevet nem halottam, ezért hittem hogy a közelembe vagyis környezetembe valaki az. Mivel nem tudtam név szerint,hogy kiről van szó, ezért hittem, hogy szomszéd vagy a rokon vár babát, de kiderült ők nem azok, hanem más emberől van szo. lezártam minden témát érdeklödést, kész.
2021. szept. 22. 12:14
 35/38 A kérdező kommentje:
édesanyámat és a nővéremet halotam beszélgetni 3-4 honapja,hogy valaki babát vár,és nevet nem mondtak.szomszédomra gondoltam,egyedül. kérdésem alatt, a váalszokat megkaptam nyár végén szomszédasszonyom men nézett ki annak.hasba szélesedet,ami kizárja babát
2021. szept. 22. 12:16
 36/38 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ.2 hónap elteltével kiderült az igazság.össze válaszolónak volt,igaza.A kérdésembe szereplő hölgy,nem várandós.blúzba egészalakosan láttam őt.bluzba látszott hasa,és meghizott,elhizott hasa van
2021. okt. 21. 13:52
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Remek, akkor szállj le a nőről, amit csinálsz, az nagyon nem normális!
2021. okt. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
37# igen azt fogom csinálni amit irsz. Most már magamba néztem rájöttem, hogy mekkora butaság, meg minden rossz volt részemről. Ha terhes lenne akkor Normális fogok lenni. köszönöm a tanácsot se lenne semmi közöm hozzá,mert rá és családjára tartozna.
2021. okt. 21. 14:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!