Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem kellemetlen érzés ilyenkor?

Nem kellemetlen érzés ilyenkor?

Figyelt kérdés
szóval betesztek egy betétet (akár tampont, bár annál nem annyira) és mondjuk utána 20 perc múlva elmentek wcre. akkor ugye már foltos lesz a betét, de nyilván nem teszek be egy újat, ha nemrég tettem be. és nektek nem olyan érzés utána visszahúzni a bugyit mintha használt betétet tettetek volna be? vagy ez csak nekem kellemetlen érzés?
2010. aug. 29. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, kicsit rossz, de ez van. :)
2010. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kellemetlen,tamponnál is.Én mindig cserélni szoktam újat.
2010. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy használom, hogy vékony réteg vattát teszek rá, minden vécézés után. Nagyon érzékeny a bőröm, és így nem leszek kiütéses.
2010. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én olcsó vékony tisztasági betétet ragasztok az always betétbe, és minden alkalommal cserélem a tisztaságit!

Így, nem kell a drága betétet csak napi 2X cserélni!

2010. szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utsó, ez tök jó ötlet!
2010. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
10%
Bazz, minek a legdrágább betétet használni?(always) Én tescosat használok és tök jó, meg tök olcsó! Kényes pics.ák!
2010. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek ez a jó, valakinek meg az. Embere válogatja. Nekem is nagyon kényelmetlen, főleg tamponnál... Olyan mintha megtelne pisivel és kellemetlen érzetet ad utána. Általában cserélem... de nem mindig.
2010. szept. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!